[quote][img]http://i12.photobucket.com/albums/a202/sabaera6/bc/qq13.jpg[/img][/quote]
Jest moja Delcia :angel: :angel: :angel: :fadein:
Ale ciemu tak mało? :roll:
Oczka nie rejestrują wszystkiego dookoła...
[img]http://img420.imageshack.us/img420/9433/imgp44199yt.jpg[/img]
Łapki nie biegają...
[img]http://img425.imageshack.us/img425/539/imgp44282jl.jpg[/img]
Juz myslałam, że ktoś Unkę ukradł! :o 8)
Ale fotki ze spacerku mnie uspokoiły :)
[quote][img]http://img237.imageshack.us/img237/3729/new0457ox.jpg[/img][/quote]
Nie no Gumiś !!! :lol: 8) :wink:
Agguś :calus: psitul sie do sarci Gumisiowatej od razu bedzie cieplej, bardziej psitulasto i milusio :calus:
[quote][img]http://i12.photobucket.com/albums/a202/sabaera6/bc/qq3.jpg[/img][/quote]
hah jakby chciała powiedzieć 'kobieto zostaw wreszcie ten aparat i porzucaj :evilbat: " 8)
A Delcia moja ździe? :roll:
Ona ma niesamowite spojrzenie...
[quote][img]http://img477.imageshack.us/img477/9834/200510250926bz.jpg[/img][/quote]
szaraduszko wspaniałe jesienne zdjęcia... łaki, pola, las, zwierzęta. ehhh... ja tez chcę na wieś :(
Yorczka, łącz posty :roll: :-?
Pasaverko, przykro mi z powodu Balbinki :calus: :( Ale pewnie sobie teraz chodzi po zielonych łaczkach z moim Guciem (uciekł mi na wsi jak miałam 5 lat :roll: )
A nad ślężą jesień w pełni...
Więcej kochana ! :angel:
[img]http://i12.photobucket.com/albums/a202/sabaera6/rozne/a13.jpg[/img]
o matulko ! Ale spojrzenie :iloveyou:
Kara, widze, że szalejesz z nowym aparacikiem :) oby tak dalej ;)
[img]http://img458.imageshack.us/img458/385/dsc003704ri.jpg[/img]
i prosze na mnie nie krzyczeć, że znowu sama sobie fotki robię. tym razem autorstwa nie mojego :roll:
[quote name='Agga'][quote name='Justa'][quote name='Agga']Ona nie....
A wyglada jakby cały dzien ciężko pracowała... :lol:[/quote]
na facetach była :lol:[/quote]
Hmmmm no kurcze....mnie w domu nie było nie wiem gdzie ona sie szlajała 8)[/quote]
No własnie właśnie. T sie pilnie uczysz a Sarcia lata to tu to tam :lol: Cociaż kto Cie tam wie... może Wy razem byłyście :evilbat: :lol: