[quote name='Maga100'][quote name='Justa']Widzę, że jakiś spacerek się szykuje? I nas rodowitych Bemowianek nikt nie poinformował? :evilbat: Jak możecie :evilbat:[/quote]
ależ pisałyśmy wołami gdzie, kiedy i o której, co by każdy sobie doczytał i przybył.... :wink:[/quote]
Maguś, ja nie wiem czy dam rade być, bo przyjeżdża mó przyjaciel, którego nie widziałam od roku... Ale jeszcze nie widaomo czy jutro czy w sobote... Więc jak coś, to jak zobaczycie czarną dzieweczkę i czarnego piecha to bede ja i Gala :wink: