-
Posts
8398 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Justa
-
To się obie zaborderzyłyście :razz: Mam wrażenie, że Brumi się bardzo zmieniła od kiedy ostatni raz ją widziałam :roll:
-
A to stworzenie po lewej tooo?
-
Ale czysty tituś :diabloti: W poniedziałek do mnie nie ma w mieście :shake:
-
[quote name='Kashdog']Jutro wybywamy na trening do Wawy, a w niedzielę szykują się treningowe zawody, takżeeeeee trzymać kciuki aby wszystko poszło zgodnie z planem i abyśmy się nie ugotowały :D[/QUOTE] W Warszawie dzisiaj 28*C w cieniu, więc trzymam kciuki za nie ugotowanie :p I powodzenia !
-
Jakby ktoś był ciekaw co u nas, to Galina pojechała już na majówkę, a my dojeżdżamy do niej w niedzielę, więc mam nadzieję, że przywiozę jakieś foty :razz:
-
Pożądam nowych Gramowych i Brumowych fotek :diabloti: Kiedy wybierasz się znów do Warszawy? :razz:
-
Jeśli chodzi o kroplówki, to wszystko zalezy w jakim stanie jest pies, a przede wszystkim w jakim stanie są nerki - jeśli biochemia wykaże podwyższony znacznie mocznik i kreatyninę należałoby takiego psa płukać, najlepiej dożylnie. Jak stan jest niezły to można podać kroplówkę podskórnie (nie działa tak dobrze) - z tego co zauważyłam u nas generalnie daje się kroplówki przy babeszji, ale jak i ile to zalezy od przypadku. Na pewno nie zaszkodzi ;)
-
Preventic z tego co wiem można moczyć ;)
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[url]http://i1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/23042012263.jpg[/url] moja moja moja ! :loveu: -
[quote name='Unbelievable']hm, co tu jeszcze... nie pozwalam spać na łóżku! trzymam w klatce! [B]NIE MIAŁA WŁASNEJ OBRÓŻKI TYLKO W SPADKU PO GRAMIE![/B] :evil_lol:[/QUOTE] Po naszym wspólnym spacerze szybko to zmieniłaś :diabloti: No i wiesz, Grama niczym starą zabawkę zostawiłaś w Łomży !!!
-
[quote name='Unbelievable']jeszcze mnie na forum nie obsmarowałaś, więc skrycie pielęgnuję w sobie taką nadzieję :grins:[/QUOTE] Bardzo trafnie to ujęłaś - jeszcze :diabloti: Mówisz o tym, że głodzisz swojego szczeniaczka i nie karmisz go z miski i pozwalasz pić wodę z kałuży i ... ? :razz:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
A to Tosia zmieniła lokum? :p -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Dużo zdrówka Beatko :calus: -
A to nie dzisiaj miał się Marzyciel pokazywać? :razz:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Justa replied to betty_labrador's topic in Galeria
Ale operacja kolana? :mdleje: -
[quote name='Unbelievable']specjalnie dla ciebie, kazałam siostrze robić z gramem włażenie na ścianę żeby nie zapomniał :diabloti:[/QUOTE] :diabloti: I myślisz, że nie zadzwonię do TOZ? :diabloti:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Kiedy u nas spadł grad? Oczywiście wtedy kiedy byłyśmy z Galiną na spacerze :diabloti: -
[quote name='Unbelievable']przecież się nie rusza :diabloti::evil_lol: [/QUOTE] Widzę, moje pytanie odnosiło się do tego czy aby na pewno dobrze widzę :diabloti: Drugi filmik mega ! "a Grami co? :p "
-
Ona umie stać i się nie ruszać? :mdleje:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Justa replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Oja.. te zbożowe płatki mnie rozwaliły :mdleje: Przez tego mojego alergika jestem mocno do tyłu jak widzę :p -
Gratuluję sukcesów Marzyciela i Furliszonka (za tę 'tylko' doskonałą ;) ) Kawał synka Ci wyrósł, ledwo go poznałam.. Wydaje się megamocny !
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Tyna21']A Octenisept? U mnie zawsze super się sprawdza na rany, nawet te trudno gojące (np. przekłuty pępek). U psa też stosowałam i u mamy jak przecięła palec i paznokieć krajalnicą :D dzięki niemu obyła się bez chirurga.[/QUOTE] Wydaje mi się, że podobnie będzie potęgował efekt działania nadmanganianu. Problem tu raczej nie tkwi raczej w środku odkażającym - najważniejsze to dobrze dobrać antybiotyk ;) A tak swoją drogą to nie wiem czy można go stosować wewnętrznie, a tu nie wystarczy przemyć z wierzchu, trzeba to do środka wpompować. -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
Rivanolu nie można łączyć z nadmanganianem, więc odpada ;) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
Pewnie sobie wbił coś w ten polik i tak się wytworzyły wrota zakażenia, ropa też potrzebuje trochę czasu żeby się zebrać. Miejmy nadzieję, że bakterie nie są oporne na ten antybiotyk co dostał ;) -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Justa replied to Amber's topic in Foto Blogi
O rany, niech to się tam ładnie leczy i już nie napełnia ropą :mdleje: