Niestety,ale masz racje :( Jedyne zwierzaki jakie moga byc w domu oprocz Azji to rybki.Ewentualnie dorosly kot,ktory bylby w stanie dac jej po pysku,ale niestety kota nie mam.
Co do mleka,to lepiej nie podawac.Mleko krowie ma inny sklad niz mleko sucze,wiec psiaczek moze zareagowac na nie biegunka. Pozatym tak jak napisala Miska psom z wiekiem zmniejsza sie tolerancja na laktoze zawarta w mleku. Z nabialu polecam twarog,jogurty,ale nie mleko 8) Pozatym do mleka nie powinno sie nawet dla kotow stosowac zamiast wody tylko traktowac jako jedzenie,a nie picie. Chociaz musze przyznac,ze pomimo tych madrosci czasem daje Azji doslownie odrobinke mleka,ale tylko tak na smak,bo bardzo lubi i na szczescie nic jej nie jest po tym :oops: :wink: