Jump to content
Dogomania

agacia

Members
  • Posts

    1930
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agacia

  1. Ja jeszcze raz tez prosze ladnie o jakies fotki:loveu: [email][email protected][/email]
  2. Pisalam Agnieszce w czwartek,ze bez BISa ma nie wracac,wiec moze poslucha:cool3:
  3. Chlopak.Nie chcialam dziewczynek,bo jeszcze by mnie kusilo,zeby je rozmnozyc;) A skoro tak Ci sie podoba to jeszcze wstawie Mr Jingles [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/DSC00077.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/DSC00055.jpg[/IMG] Lucynka duch [URL="http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/DSC00242.jpg"]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/DSC00242.jpg[/URL] i Azja [URL="http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/DSC00258.jpg"]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/DSC00258.jpg[/URL]
  4. Czy portret to nie jest przypadkiem zdjecie samej glowy? A ja wam pokaze mojego troche innego husky:loveu: [IMG]http://i42.photobucket.com/albums/e343/agacia9/DSC00058.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Fritz']aA mozna poprosic wiecej szczegolow na temat tego miejsca?np.jakies sprawdzone miejscowki do zatrzymania sie z pieskiem malym? Poza tym polecam jesli chodzi o Baltyk campingi na plw.helskim(ja sprawdzilam Chalupy nie raz z psem) i bylo milo. Pozdrawiam ps:marzy mi sie Chorwacja z sunia ale boje sie ze to za daleko jak dla pieska i za goraco...[/quote] Ja zwykle jezdze do Willi Alex [URL="http://www.alex.ta.pl/"]http://www.alex.ta.pl/[/URL] Ale w wyszukiwarce jak wpiszesz Pustkowo to wyskacza ci jakies kwatery prywatne gdzie w wiekszosci mozna z psiakami jezdzic.
  6. Ja mam ogrodek i moi sasiedzi tez maja i maja psy,ale jeszcze nigdy nie widzialam,zeby te psy jakos szalenczo biegaly po ogrodku. Nawet moje jak sie bawia to trwa to max. 10 min;) A tak pozatym to tylko leza. A psy sasiadow biegaja tylko jak sie spotkaja po dwoch stronach plotu i szczekaja do siebie to tak biegaja wzdloz tego plotu;) Niestety niektorzy nie rozrozniaja biegania od przebywania na powietrzu.
  7. Niestety majac husky na wsi trzeba sie liczyc z tym,ze trzeba miec solidne ogrodzenie bez dziur. Husky jak najbardziej moze mieszkac w kojcu,ale musi miec zapewniona codzienna duza dawke ruchu najlepiej przy rowerze,bo ze smyczy tez sie go raczej nie pusci. A wycieczki rowerowe z huskym to sama przyjemnosc,a sadze,ze terenow do trenowania to ci nie brakuje;) Tylko najlepiej zaopatrzyc sie w szelki i linke z amortyzatorem,ale to juz znajdziesz w innych tematach.
  8. Kiedys kiedys na stronach Eskimoskiego Domku jako psy czy suczki importowane byly poprostu pieski z innych hodowli;) Teraz juz nie ma takiego podzialu i w importach sa tylko psiaki z innych krajow.
  9. A ja nad morzem polece bardziej na zachodzie wies Pustkowo. Bliziutko do plazy, tlokow nie ma i z psami mozna. Na plaze bez problemu mozna isc z psem i nikt sie nie czepia. A jak ktos lubi spacery to moze isc do Rewala, Pobierowa czy nawet Niechorza,ale to juz daaaaleki spacer. Ja jezdze tam juz od paru lat i nie zamierzam przestac:)
  10. Na Helu polecam jeszcze ten nowootwarty camping [URL="http://www.helkamp.com/"]http://www.helkamp.com/[/URL] Prowadzony przez meza jednej dogomaniaczki:cool3:
  11. Najlepszy reproduktor wystawy Bear Najlepsza hodowla Eskimoski Domek Młodziezowa Zwyciężczyni Klubu [B]Arktogea VIXEN[/B] ( 2ga byla córka Shapcia - Syberia) BOB Tina Turner Laredo de Ciukci III w ml.
  12. To wszystkiego najlepszego dla Vanilki:new-bday:
  13. Ja troche pozno,ale chcialam napisac,ze Azja ma dzisiaj urodzinki.9 lat konczy moje sloneczko:loveu:
  14. Jesli zalezy Ci zeby Daisy ladnie wygladala to ja wykap,a jesli jedziesz tak tylko po ocene to juz od Ciebie zalezy. Ja zamierzam Azje i Toffee wykapac przed klubowka;)
  15. A mnie w tym roku ferie nie czekaja:placz: Ech...nie ma to jak studia...i sesja...i poprawki...:placz: Ale i tak jest fajnie;)
  16. Basiu,chyba wiem o jakiego psiaka Ci chodzi. Widzialam pewne ogloszenie o szczeniakach po championie wymienionym z imienia i przydomka na allegro.
  17. agacia

    klubowka

    Na pewno,zwlaszcza,ze najprawdopodobniej bede wiozla z Wawy szczurka dla kolezanki;)
  18. agacia

    klubowka

    Nie zdziwcie sie jak w katalogu umaszczenie jednej weteranki bedzie czarny deresz;) Zaznaczylo mi sie jedno za daleko w formularzu netowym;) Oczywiscie napisalam maila ze sprostowaniem i mam nadzieje,ze uwzglednia,ale jak nie to ten czarny deresz to moja szaro biala Azja:cool1:
  19. BLUE PRINCESSA Bricassart to corcia Shapa;)
  20. Dzieki Weihaiwej za odpowiedz:) Jakos sobie poradze z dojazdem.w ostatecznosci skorzystam z PKP;)
  21. Ja uwazam,ze to nie w porzadku jest,bo jednak jak ktos nalezy do ZK to powinien przestrzegac jego regulaminu.Wybor rzeczywiscie nalezy do hodowcy,wiec jesli wybral dzialanie na zasadach ZK to niech je przestrzega.Pozatym jesli ktos uwaza sie za milosnika rasy to powinien wiedziec,ze dla rasy to wcale nie jest dobrze jak sie sprzedaje "kundle". Jak sie hodowca wstydzi tego co wyhodowal pokazac na wystawach to zawsze moze zrobic wpis do metryki,ze pies jest niehodowlany i juz. Ale w sumie to nie dziwi mnie,ze niektorym bardziej zalezy na tytulach niz na psach.Jesli tak wyglada kynologiczny swiat z jego "Hodowcami" to szczeniak,ktory trafil do mnie wczoraj jest ostatnim rasowym psem jakiego mam. I mam nadzieje,ze na tym forum czy gdzie indziej gdzie pojawil sie ten link sa jednak osoby,ktore sie postaraja o to,aby hodowca poniosl konsekwencje swoich poczynan.
  22. Ja slyszalam,ze mozna sterylizowac suki w ciazy,ale nie wiem czy jest jakies ograniczenie jesli chodzi o zaawansowanie ciazy.
  23. Mimo wszystko ja proponuje skonsultowac sie z wetem.Moze wizyta w domu?
×
×
  • Create New...