Jump to content
Dogomania

agacia

Members
  • Posts

    1930
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agacia

  1. To witaj w klubie.Moja to wprawdzie husky,ale to bez znaczenia,bo tez zapalu do ciagniecia nie ma w sobie ani troche. Przez kilka lat biegala w zaprzegu,ale powiedziec mozna,ze miala momenty kiedy ciagnela(jakies 2 razy w roku),a tak to linka zawsze byla luzna. Probowalam roznych metod,ale na nic sie zdaly i jak tylko Azja czuje,ze jej sie smycz napina to zwalnia:shake: Juz moj maly kundel (7kg) duzo lepiej ciagnie niz Azja.
  2. A ja przyjade sobie raniutko,pokibicuje polskiej ekipie i wroce sobie do domu:cool3:
  3. Z Lodzi dostalam i dziekuje:multi:
  4. Do mnie tez nic nie doszlo:(
  5. To ja tez poprosze:cool3: [email][email protected][/email]
  6. A jak wam z hokkaido poszlo? No i z ktorym?:razz:
  7. Ja tez,a zwlaszcza wiesz jakie:cool3:
  8. Juz mi Aga pisala,ze nie bede musiala byc o 5 na dworcu:multi:
  9. A ja mam ten nr ktory BISa dostanie:cool3: Tylko szkoda,ze psa nie mam;) A tak na serio to nie zglaszalam Azji,ale bede na 100%,bo w koncu to tylko 10min. autobusem ode mnie:razz:
  10. agacia

    husky- zakup

    [quote name='zpr']:mad: :mad: :mad:[/quote] Te moje slowa nie byly do ciebie;)
  11. agacia

    husky- zakup

    Naprawde nie wiesz o co mi chodzi czy tylko udajesz?:roll:
  12. agacia

    husky- zakup

    Kazda cecha zawarta we wzorcu ma swoje uzasadnienie przede wszystkim w uzytkowosci psa i rozne odstepstwa od wzorca mniej lub bardziej uposledzaja jego zdolnosc do pracy.I chociazby to zle katowanie czy zla siersc moze miec wplyw na jakosc pracy psa.
  13. agacia

    husky- zakup

    Wiadomo,ze ludzie sa rozni i sa hodowcy i "hodowcy" i to skad sie psiaka nabedzie trzeba przemyslec,zdobyc wiadomosci o roznych hodowlach,o psach,najlepiej zobaczyc dzieci psow po jakich chcemy szczeniaka i ostatecznie zdecydowac czy nam odpowiada.
  14. agacia

    husky- zakup

    Nie chce generalizowac,wiec niech autor watku nie bierze tego co napisze do siebie,ale jak ktos chce husky za 400zl to najczesciej dla niego wzorcowy husky to wystarczy,ze ma niebieskie oczy,a cala reszta juz jest nieistotna. Kiedys spotkalam ludzi z sunia "husky" taka wlasnie za 400zl i sie zastanawiali kiedy ich sunia bedzie wygladac tak jak moja Azja(chociaz Azja nie jest jakas cud pieknoscia,ale we wzorcu sie miesci). A ta ich sunia miala uszy niczym nietoperz,dlugie chude lapy i wogole chuda byla i co dla nich bardziej istotne bylo,to to kiedy ich sunia bedzie taka puchata jak Azja. A najprawdopodobniej zbytnio puchata nigdy nie bedzie,bo ma taki rodzaj siersci.A wyliniala nie byla,bo to bylo w zimie. Mam tez innego znajomego,ktory chcial na psie zaoszczedzic i postanowil kupic bez rodowodu za 300zl(nie husky) i okazalo sie,ze psiak jest chory,juz nie pamietam na co i na leczenie wydal tyle pieniedzy,ze spokojnie moglby za to miec psa z papierami i to calkiem dobrego. A rodowod to nie tylko wystawy,jak niektorzy mysla,ale przede wszystkim pewnosc,ze to co kupujemy to na pewno husky,a nie tylko pies huskopodobny.Ostatnio coraz wiecej hodowcow robi swoim psom badania,chociaz ja mysle,ze i tak za malo,ale wybierajac szczeniaka po przebadanych,zdrowych rodzicach mamy zdecydowanie wieksze prawdopodobienstwo,ze nasz psiak tez bedzie zdrowy.Chodzi mi o badania na dysplazje i oczy.
  15. Z tego co slyszalam to PZSPZ w zimie ma organizowac oboz dla skijouringowcow,ale chyba tych co juz cos potrafia no i dla czlonkow zwiazku. W lecie byl oboz dla bikejouringowcow w gorach.
  16. Szkoda,ze w Polsce nie przyznaja takich certyfikatow:roll: No,ale moze kiedys:cool3:
  17. agacia

    Bikejoring

    Rowerland ma lepsze podszycie,bo woda w nie nie wsiaka i wlosy sie nie wczepiaja tak jak w polar.
  18. agacia

    Bikejoring

    Rowerlandy [IMG]http://www.rowerland.pl/galeria/VIII2003/1.jpg[/IMG] Manmaty [IMG]http://manmatpl.republika.pl/gfx/sled.jpg[/IMG] I jeszcze te obroze polzaciskowe Manmat [IMG]http://manmatpl.republika.pl/gfx/ozmu.jpg[/IMG] Rowerland [IMG]http://www.rowerland.pl/galeria/VIII2003/4.jpg[/IMG]
  19. agacia

    Bikejoring

    Te szelki,ktore wstawilas to tez sa guardy.Nie wiem czemu uwazasz ze sa nietypowe.Chodzi mi o ten wczesniejszy link. Ja na spacery polecam obroze polzaciskowa,z ktorej pies nie ma prawa wyjsc,jesli jest dobrze dopasowana.Szelki tylko do ciagniecia i tylko sledy. Guardy powoduja u psa skrzywienie kregoslupa(garba). Podszycie jest w kazdych szelkach dla zaprzegowcow,a najlepsze moim zdaniem w szelkach z rowerlandu.
  20. Ciekawe co ta za madry dogomaniak napisal jej ten list:roll:
  21. agacia

    Bikejoring

    Ale tego chyba nie da sie kupic jako takiego urzadzenia,a conajwyzej jakies czesci i samemu zrobic.
  22. [SIZE=5][COLOR=DeepSkyBlue][B][FONT=Comic Sans MS]Laredo BIS junior gr.V!!![/FONT][/B][/COLOR][/SIZE]
  23. Gratuluje Kaziowi,ale w takim wypadku niech Aga bez BISa nie wraca:cool3:
×
×
  • Create New...