-
Posts
1930 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agacia
-
To witaj w klubie.Moja to wprawdzie husky,ale to bez znaczenia,bo tez zapalu do ciagniecia nie ma w sobie ani troche. Przez kilka lat biegala w zaprzegu,ale powiedziec mozna,ze miala momenty kiedy ciagnela(jakies 2 razy w roku),a tak to linka zawsze byla luzna. Probowalam roznych metod,ale na nic sie zdaly i jak tylko Azja czuje,ze jej sie smycz napina to zwalnia:shake: Juz moj maly kundel (7kg) duzo lepiej ciagnie niz Azja.
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
agacia replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
A ja przyjade sobie raniutko,pokibicuje polskiej ekipie i wroce sobie do domu:cool3: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
agacia replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Z Lodzi dostalam i dziekuje:multi: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
agacia replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Do mnie tez nic nie doszlo:( -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
agacia replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
To ja tez poprosze:cool3: [email][email protected][/email] -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
agacia replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
A jak wam z hokkaido poszlo? No i z ktorym?:razz: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
agacia replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Ja tez,a zwlaszcza wiesz jakie:cool3: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
agacia replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Juz mi Aga pisala,ze nie bede musiala byc o 5 na dworcu:multi: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
agacia replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
A czym jedziecie?:cool3: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
agacia replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
A ja mam ten nr ktory BISa dostanie:cool3: Tylko szkoda,ze psa nie mam;) A tak na serio to nie zglaszalam Azji,ale bede na 100%,bo w koncu to tylko 10min. autobusem ode mnie:razz: -
[quote name='zpr']:mad: :mad: :mad:[/quote] Te moje slowa nie byly do ciebie;)
-
Naprawde nie wiesz o co mi chodzi czy tylko udajesz?:roll:
-
Kazda cecha zawarta we wzorcu ma swoje uzasadnienie przede wszystkim w uzytkowosci psa i rozne odstepstwa od wzorca mniej lub bardziej uposledzaja jego zdolnosc do pracy.I chociazby to zle katowanie czy zla siersc moze miec wplyw na jakosc pracy psa.
-
Wiadomo,ze ludzie sa rozni i sa hodowcy i "hodowcy" i to skad sie psiaka nabedzie trzeba przemyslec,zdobyc wiadomosci o roznych hodowlach,o psach,najlepiej zobaczyc dzieci psow po jakich chcemy szczeniaka i ostatecznie zdecydowac czy nam odpowiada.
-
Nie chce generalizowac,wiec niech autor watku nie bierze tego co napisze do siebie,ale jak ktos chce husky za 400zl to najczesciej dla niego wzorcowy husky to wystarczy,ze ma niebieskie oczy,a cala reszta juz jest nieistotna. Kiedys spotkalam ludzi z sunia "husky" taka wlasnie za 400zl i sie zastanawiali kiedy ich sunia bedzie wygladac tak jak moja Azja(chociaz Azja nie jest jakas cud pieknoscia,ale we wzorcu sie miesci). A ta ich sunia miala uszy niczym nietoperz,dlugie chude lapy i wogole chuda byla i co dla nich bardziej istotne bylo,to to kiedy ich sunia bedzie taka puchata jak Azja. A najprawdopodobniej zbytnio puchata nigdy nie bedzie,bo ma taki rodzaj siersci.A wyliniala nie byla,bo to bylo w zimie. Mam tez innego znajomego,ktory chcial na psie zaoszczedzic i postanowil kupic bez rodowodu za 300zl(nie husky) i okazalo sie,ze psiak jest chory,juz nie pamietam na co i na leczenie wydal tyle pieniedzy,ze spokojnie moglby za to miec psa z papierami i to calkiem dobrego. A rodowod to nie tylko wystawy,jak niektorzy mysla,ale przede wszystkim pewnosc,ze to co kupujemy to na pewno husky,a nie tylko pies huskopodobny.Ostatnio coraz wiecej hodowcow robi swoim psom badania,chociaz ja mysle,ze i tak za malo,ale wybierajac szczeniaka po przebadanych,zdrowych rodzicach mamy zdecydowanie wieksze prawdopodobienstwo,ze nasz psiak tez bedzie zdrowy.Chodzi mi o badania na dysplazje i oczy.
-
Z tego co slyszalam to PZSPZ w zimie ma organizowac oboz dla skijouringowcow,ale chyba tych co juz cos potrafia no i dla czlonkow zwiazku. W lecie byl oboz dla bikejouringowcow w gorach.
-
Szkoda,ze w Polsce nie przyznaja takich certyfikatow:roll: No,ale moze kiedys:cool3:
-
Rowerland ma lepsze podszycie,bo woda w nie nie wsiaka i wlosy sie nie wczepiaja tak jak w polar.
-
Rowerlandy [IMG]http://www.rowerland.pl/galeria/VIII2003/1.jpg[/IMG] Manmaty [IMG]http://manmatpl.republika.pl/gfx/sled.jpg[/IMG] I jeszcze te obroze polzaciskowe Manmat [IMG]http://manmatpl.republika.pl/gfx/ozmu.jpg[/IMG] Rowerland [IMG]http://www.rowerland.pl/galeria/VIII2003/4.jpg[/IMG]
-
Te szelki,ktore wstawilas to tez sa guardy.Nie wiem czemu uwazasz ze sa nietypowe.Chodzi mi o ten wczesniejszy link. Ja na spacery polecam obroze polzaciskowa,z ktorej pies nie ma prawa wyjsc,jesli jest dobrze dopasowana.Szelki tylko do ciagniecia i tylko sledy. Guardy powoduja u psa skrzywienie kregoslupa(garba). Podszycie jest w kazdych szelkach dla zaprzegowcow,a najlepsze moim zdaniem w szelkach z rowerlandu.
-
Ciekawe co ta za madry dogomaniak napisal jej ten list:roll:
-
Ale tego chyba nie da sie kupic jako takiego urzadzenia,a conajwyzej jakies czesci i samemu zrobic.
-
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
agacia replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Kazio III BOG:multi: -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
agacia replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
[SIZE=5][COLOR=DeepSkyBlue][B][FONT=Comic Sans MS]Laredo BIS junior gr.V!!![/FONT][/B][/COLOR][/SIZE] -
Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!
agacia replied to Nitor-Nivalis's topic in Wystawy
Gratuluje Kaziowi,ale w takim wypadku niech Aga bez BISa nie wraca:cool3: