Akurat to co uczula to nie sam wlos,a wydzielina,ktora ten wlos pokrywa,a husky rzeczywiscie nie uczula,a przynajmniej nie wszystkich.I biale psy mniej uczulaja;)
Ja karmilam swoja sunie seniorem i co do wygladu granulkow to sa dosc jasne np. w porownaniu do juniora.Niestety moja sunia niezbyt chetnie jadla,ale dlatego,ze ona wybredna jest i suche je tylko po to,zeby z glodu nie umrzec. Zapach tez mialy ok.
Ja do Royala nic nie mam,bo uwazam,ze to dobra karma jest,chociaz psiaki karmie czyms innym,ale podejrzewam,ze ten wet dostaje jakas prowizje za sprzedaz tej karmy i dlatego tak bardzo chcial ja dla Ciebie sprowadzic:razz:
Jak czuc ryba to na plus dla psow,bo chetniej zjedza. Zamowilam na probe 4 kg i mam nadzieje,ze psiaczki beda jadly chetnie. Bo acane premium to jadly jak juz musialy,a Azja swojego seniora wogole nie chciala ruszyc. Dobrze,ze Lucy moze juz jesc karme dla doroslych.
A czy ktos wyprobowal moze Acane z lososiem? Moje psiaki lubia kocie zarelko z rybka(oczywiscie nie znaczy to,ze im daje,ale jak raz na kilka miesiecy dostana to nic im nie bedzie;)),wiec jesli pojawilo sie psie z rybka to mam nadzieje,ze im zasmakuje.:razz:
Moze czesz ja duzo.Slyszalam ze czesanie przyspiesza odrastanie wlosow.
Ja w zeszlym roku jakis miesiac przed klubowka zaczelam Azji podawac Aminobiotyne w tabletkach i na klubowce siersc miala ladna.Tylko nie wiem na ile byl to efekt podawania tych tabletek a na ile to,ze poprostu byl to jej czas obrastania w nowe futro.
[quote name='Nitor-Nivalis']nie wiem dlatego trzeba czekac az Kasia wroci :) ale to chyba nie ma roznicy ktore z tej dwojki wygralo rase :) oba sa fajowe :)
:p[/quote]
Co do tego nie ma watpliwosci,tylko tak troche sie zdziwilam;) Ale moze faktycznie jest tak jak pisze Flashka;)
Ja rowniez prosze o fotki,miejsca mam duzo w skrzynce [email][email protected][/email] ;) Mnie sie wystawa podobala,chociaz dojazd byl koszmarny(pociag z 2 przesiadkami). Azja dostala dosk i byla 2 i zarazem ostatnia.I tak dobrze,bo myslalam,ze bedzie miala bdb.Moje suczysko jest poprostu za duze jak na dziesiejsze haszczaki;) Gratuluje wszystkim wygranym i potwierdzam,ze obydwa zdyskwalifikowane psiaki wylecialy za agresje wobec sedziego.