NOOOOORMALNIE ja też nie wiedziałem że jestem takim człekiem a już parę wiosenek skączyłem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:evilbat: zastanawie mnie tylko fakt że dzieci wypowiedające się mają takie ciekawe spotrzeżenia które obalają ten pierwszy wzorzec i nie posiadając rzadnych mormalnych argumentów chcą przewrócić świat starych fastynatów buli :evilbat:
A mają agrument " to okalaczenie psa", "zabiegi kosmetyczne"
To kurma to ja się pytam dlaczego nie przyczepiają kolczyków w tych duuużych uszach lub na pępku lub ogonie. Podobno to normalne :evilbat: :evilbat:
Kuźwa poniosło mnie :evilbat: