Jump to content
Dogomania

ZEMAT

Members
  • Posts

    455
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ZEMAT

  1. NO NAPEWNO ZWŁASZCZA Z MOIMI PSIORAMI :wink: :-?
  2. :lol: :lol: :lol: :lol: LUDZIE NORMALNIE NIE MOGĘ :lol: :lol: :lol: :lol:
  3. kolego poczytaj o picie i pokaż mi gdzie ktokolwiek pisze o stadnym trybie życia pita :lol: :lol: :lol: :lol:
  4. :lol: normalnie nie mam serca dla ciebie :D najlepiej sam sobie odpowiedz lub mu koś odpowie bo mi ręcę opadają :-?
  5. A co ty rozumiesz przez słowo "fajfus" :-?
  6. Może zmień miskę i zacznij podawać tylko i wyłączeni jej smakołyki i dawać tylko z niski a potem można dawać coś innego :wink:
  7. Jakby tak było to psy pozagryzałyby niktórych właścicieli - pomyśl ;)
  8. u mnie sprawę załatwia kość ta naturalna jaki i ta sprasowana :wink:
  9. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: na dwóch łapach i z dwoma bimbałkami - mówisz o tej rasie :lol: :lol: :lol: :lol:
  10. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: możliwe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  11. widzisz zapomniałem :lol: :lol: :lol: Dziś była u mnie ;) ale wpiepszała wszystko co jest stare a jak serca wołowe dorwała to wyglądała jak beczka a on twierdzi że je tylko z ręki :-? :evilbat:
  12. Katarzynka proszę cię o mniejszy podpis :-?
  13. ja też nic nie widzę Stwórz banalną darmową stronę na darmowym serwerze i będzie OK :wink:
  14. Oż w mordę to ty widziałeś jak chodzę??? Buraku nie wkurzaj mnie bo jak narazie jesteś pijawą a teraz gów...o dostaniesz z programów, gier itp. :evil: :evil: :evil:
  15. no wiem czasami domownicy są gorsi :evilbat:
  16. Zemat nie bądź taki chłodny dla nowych... musisz ich cieplej witać... :wink: No wiesz wy go jeszcze nie znacie to taki ekonomista tylko w d..pę kopnąć To burak z dołu mieszkam nad nim i dałem jego ojcu pita który tylko u mnie je a u nich tylko z talerza :lol: :lol: :lol:
  17. coś z fotką nie wyszło :wink:
  18. no werszcie się szybko otwiera SORY ale te chlania trochę zmiejszyłem :drinking: :evilbat:
  19. Nigdy nie mów nigdy 0X To jest zwierze a nie domownik który rozumie twoje słowa, ja nie dałbym głowy sobie uciąć że będzie OK na 100% :wink:
  20. To ja się nie dziwię że babka powiedziała na moje psy że to diabły :lol: :lol: :lol: :lol:
  21. nio właśnie mała pitka sąsiada rozerwała mojej żony ulubione kapcie ;) ale będzie jazda jak wróci :evilbat:
  22. nie chciałeś mi pifka przynieść więc się nie odzywaj :evil: :evilbat: Dobra kończymy ten temat :wink:
  23. 1 lewatywka i niebieskie ciało zrobiło się białe :lol: :lol: :lol: teraz leczę się pifkiem
  24. No wiesz co
  25. :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drink
×
×
  • Create New...