Przepraszam, ale nie wytrzymałam.
Jesteś taka głupia, czy udajesz? :lol:
Nam nie chodzi o KONKRETNE GRUPY ZWIERZĄT ale o... ZWIERZĘTA, po prostu, jako ekhem... "członek TOZu" powinnaś chyba rozumieć, że każde zwierze czuje tak samo i to, że hasiory i konisie lubisz a ptaszki już nie nie oznacza, że te drugie nie cierpią. :lol: