Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/19/13 in all areas

  1. [quote name='Evelin'] Trisia zostanie w Warszawie..będzie podopieczną Fundacji Mikropsy ( i na to konto Maia bedzie wpłacała pieniadze),bedzie mieszkała w bloku z innymi psami ,bedzie miała kontakt z ludźmi,zaopiekuje się Nia osoba,która ma doświadczenie w prowadzeniu psów dzikich...W sobotę do adopcji idą Nefra i Gracja ( ta ostatnia zabrana pogryziona ze schronu,dzika,dwóch facetów używało chwytaka,zeby mała przeprowadzić z klatki do klatki- mam nagrany filmik..).Więcej można poczytać o psinie na fb Zwalnia się miejsce i zgodnie z przekonaniem,ze dogomania to nie forum towarzyskie,żeby brać pod uwagę czy ktoś kogoś lubi,czy nie-[B]dobro psa najważniejsze[/B],Trisia zamieszka z Maddaleną:smile: Tak im chyba było pisane... Do zobaczenia w niedzielę Mad!!!![/QUOTE] Cóż za rewelacja, znalazły się pieniądze, to i znalazło się cudem miejsce u [B]Maddaleny vel Rewelacji[/B]... Mam nadzieję, że dobrze to przemyślałyście cioteczki, oddajecie psa osobie, która jak część z Was doskonale wie, oszukuje na forum (nie mówiąc już o tym, że wyzywa wszystkich jak leci, gdy tylko ośmielą się mieć nieco odmienne zdanie). Obyście nie żałowały tej decyzji. Dobro psa jest najważniejsze, dlaczego więc trafia do Maddaleny, która pojawia się na forum jako Rewelacja, reklamuję Maddalenę, czyli samą siebie, jako osobę którą zna - doświadczoną i godną zaufania... Czy tylko ja widzę tu pewien zgrzyt? Naprawdę, po przeczytaniu tych hektolitrów szamba wylewanych na forum przez Rewelację/Maddalenę, tych pełnych inwektyw i wulgaryzmów świadectw jej opanowania i zrównoważenia, potraficie z czystym sumieniem oddać jej pod opiekę (nie darmową) jakiekolwiek żywe zwierzę? Powodzenia piesku!
    1 point
  2. [quote name='bea100']Czy któraś z cioteczek mogłaby poprowadzić bazarek dla Suzanki, nie w tej chwili, ale jak już zgromadzę fanty? Na spłatę długu? Sama sobie nie poradzę z bazarkiem. Proszę serdecznie o pomoc. Posłałabym paczką. Czekam na PW :)[/QUOTE] Ja mogłabym wystawić bazarek i go poprowadzić, ale bez wysyłania fantów. Nie wyrabiam póki co.
    -1 points
  3. [quote name='bea100']Dziękuję Macia, że jesteś u Nas, witaj :) Najpierw 3 mc ogłaszałam (bez skutku) i wspierałam finansowo Su w BDT u Mamy missieek- w końcu jak się zorientowałam w problemach Su i jaka jej pomoc potrzebna- czekałam na miejsce u ajlii. Suzanka jest u Niej od 17-11-2012 (w płatnym DT) gdzie zaczęła być z nią prowadzona praca socjalizacyjna, były postępy (teraz pewnie pójdą w niwecz)...dawałam radę finansowo, były też bazarki wspierające...a teraz okazało się, że w Su tkwi taki guz...koszt operacji mnie przerasta...operacja musi być natychmiastowa, tak bardzo się martwię o Suzankę... EDit Operacja w poniedziałek godz 14. W Łodzi. To był najbliższy możliwy termin (by było dwóch wetów razem).[/QUOTE] Bea, o postępy Su nie martw się :) Zawsze stan fizyczny przekłada się na zachowanie psa - a takiego guza hoduje się bardzo długo. Suzanka mogła odczuwać dolegliwości bólowe, do tego funkcjonowanie całego organizmu jest zaburzone. Myślę że po wycięciu guza i rekonwalescencji, Su będzie czuła się ogólnie lepiej i będziemy mogły skupić się na pracy. Przykro mi bardzo, ale nie mogę w tym momencie w żaden sposób wspomóc Su finansowo. Muszę wykupić leki dla psa, którego obecnie finansuję sama - a bez których nie może żyć (nowotwór i padaczka). Przykro mi że muszę wybierać, ale on ma tylko mnie. Ale zapytam na wątku moich znajdków, których odnalazł właściciel. Tam mamy spory spadek, częściowo jeszcze niewykorzystany. Może darczyńcy zgodzą się dołożyć do operacji Su. Bo sam koszt zabiegu to ok. 400 zł, do tego dojazdy do Łodzi, wizyty, możliwe że leki, dobra karma i suplementy...
    -1 points
  4. Barb- dziękuję serdecznie, poczytałam i jeszcze poczytam jutro. Badanie histopatologiczne wyjętego guza nie jest tanie, pewnie ponad 100zł, trudno, ale jak na razie poczytałam- to muszę je zafundować Suzance. Dzięki za pomoc i rozsyłanie zaproszeń na bazarek :)
    -1 points
  5. Przyszłam z bazarku-tam nic nie wybrałam ,ale podajcie mi konto ,to w poniedzialek podeślę choć 50zł dla Su.
    -1 points
  6. Podajcie proszę numer konta na pw, to tez się trochę dorzucę.
    -1 points
×
×
  • Create New...