Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/29/12 in all areas

  1. no szlag by to trafił z tym strzelaniem , nienawidzę :angryy: szkoda ,że Kaja w kubraku nie chodzi , ona taka malutka
    1 point
  2. Myślę,że nauka prostych komend połączonych z zabawą i nagrodami jest zawsze wskazana.Pamiętaj żeby się nie denerwować jeśli maluch nie łapie od razu czego oczekujesz.Kiedy mój się uczył nowej rzeczy to po każdym sukcesie wykazywałam ogromny entuzjazm i w nagrodę była ulubiona zabawa.Polecam forum "forum pozytywne szkolenie Wesoła Łapka"- jest tam cały dział poświęcony szkoleniu maluchów.
    -1 points
×
×
  • Create New...