Myślę,że nauka prostych komend połączonych z zabawą i nagrodami jest zawsze wskazana.Pamiętaj żeby się nie denerwować jeśli maluch nie łapie od razu czego oczekujesz.Kiedy mój się uczył nowej rzeczy to po każdym sukcesie wykazywałam ogromny entuzjazm i w nagrodę była ulubiona zabawa.Polecam forum "forum pozytywne szkolenie Wesoła Łapka"- jest tam cały dział poświęcony szkoleniu maluchów.