Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/12/12 in all areas

  1. [quote name='Ada-jeje'][B]Ta sprawa musi byc wyjasniona[/B], bo my jeszcze w wrzesniu otrzymywalismy za niego faktury i placilismy za hotel. Teraz chcecie dac do hotelu astke, chetnie tylko moje pytanie za jakiego psa placilismy kilka miesiecy hotel,[B] PRZEKRETOW[/B] nie bede tolerowac. Prosze o wyjasnienie tu na watku lub na PW. Poniewaz za hotel placila Fundacja potrzebna jest umowa i dokladny adres wraz z nr. tel nowego wlasciciela, dopoki ta sprawa nie bedzie wyjasniona a do siedziby fundacji nie dotrze umowa nie podejmujemy sie placic za kolejnego psa. Mozemy tylko zaplacic za sterylke ale tez przed tym musze wiedziec gdzie bedzie suka sterylizowana zebym mogla sprawdzic jaki pies bedzie sterylizowany, dokad pojdzie po sterylce i tak jak w wypadku oskara musi byc umowa po wydaniu do nowego domu. Fundacja to nie folwark i nie prywatna instytucja charytatywna. Fundacja musi sie rozliczyc z kazdej zlotowki. Ja musze miec dowod ze pies jest w nowym domu a nie w piasku, pisac kazdy moze co tylko sobie wymysli.[/QUOTE] w kwestii Oskara muszę wyprostować sytuację i nie życzę sobie haseł typu PRZEKRĘTY ponieważ ja prowadziłam tą sprawę i z Panią ją konsultowałam, na bieżąco była Pani informowana co się dzieje z Oskarem, ustaliłyśmy, że za pół roku będzie płacić Pani za hotelik, ani dnia dłużej i tak też się stało. W dniu 10.04.2012 Oskar wyjechał z Olkusza i trafił do hoteliku, w którym przebywał do września czyli pięć miesięcy. wcześniej nie wspominała Pani o przesłaniu Umowy Adopcyjnej, dostanie ją Pani jeśli jest potrzebna, z tym nie ma problemu. Tak jak wspominała Iwoniam informacje o Oskarze, jego zdjęcia i robione ogłoszenia były umieszczane na wątku, jak również informacja o adopcji i zdjęcia z nowego domu, byłam pewna, że wie Pani o tym ponieważ wspominała Pani, że śledzi ten wątek, a poza tym przestały do Pani przychodzić faktury za hotel. Jeśli sądzi Pani, że mogłam coś zrobić psu to przykro mi to słyszeć... Wiele osób było zaangażowanych w robienie ogłoszeń, pomoc Oskarowi, wizyty przed adopcyjne, po adopcyjne, dlatego to co Pani pisze jest niesprawiedliwe
    1 point
×
×
  • Create New...