[quote name='Poszukiwany']Podszedłem, siedziałem na ławce, powiedziałem dzieńdobry :P zero reakcjii ;p[/QUOTE]
:lol: No to z ładnej strony się pokazałam, nie ma co...Jak mnie ktoś zna, to wie, że krzyczeć trzeba i machać rękami, bo jak się zamyślę, to koniec, równie dobrze klapki na oczach i uszach mogłabym mieć... A przejęta Jokerkiem byłam, i moją Inką-awanturnicą. Przepraszam i obiecuję poprawę;)