[quote name='arielka186'] Białystok to strasznie daleko od nas, w dodatku nikogo tam nie znam...[/QUOTE]
Że co, że co?:D
A jaaa?
Ja będę tłumaczyć, ale po sędziowaniu jestem wolna ;)
Białystok daleko od Wawy? Chyba żartujesz :D
To tylko 200 z kawałkiem, a droga jest bardzo dobra, szybko się jedzie.