Ech, ty sprytna złodziejko ;)
Gdzie jestem na czarnych kwiatkach?
Jak tam pies? Żyje?? Daj wątek na dogo.
Pognali cię ludzie już z wielu wątków, a ty nadal naciągaczko bruździsz??? Nawet na wątku innego psa???
Szkoda, że poprosiłaś moda o wykasowanie wątku, ale spoko, znajdę.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/172142-Czarne-kwiatki-deklarowicz%C3%B3w-%28czyli-fa%C5%82szywe-deklaracje-i-niespe%C5%82nione-obietnice%29/page16"]
[/URL]