Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/11/11 in all areas

  1. Biedna psina, nie doczekał papu;) Oby nie zapeszyć tej poprawy:) Może się uspokaja i zaczyna wierzyć, że to już na zawsze? :))))))
    1 point
  2. Muszę pochwalić Rysia, ostatnio zauważyłam ze mniej rozrabia jak sam zostaje i zdarza mu się że nie szczeka w ogóle. Ostatnio nie dość, ze nie szczekał to tylko dywan lekko koło drzwi zawinął i smycz na ziemie ściągnął. Grzecznieje Niuniek, na spacerach także bez incydentów :) Rysiu po degustacji kabanosów, oblizywania się nie było końca :) [IMG]http://images8.fotosik.pl/1134/a2428f44bb56b618.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/1134/48109b30efbe4370.jpg[/IMG] A na tym zdjeciu Rysiu wbrew pozorom nie je, tylko drzemie z nosem w misce :) [IMG]http://images8.fotosik.pl/1134/052785e22fff5c59.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/1134/0c11cb2a9fc38af8.jpg[/IMG] Robi tak często w ramach protestu, gdy każe mu jeść suchy pokarm.
    1 point
×
×
  • Create New...