Muszę pochwalić Rysia, ostatnio zauważyłam ze mniej rozrabia jak sam zostaje i zdarza mu się że nie szczeka w ogóle.
Ostatnio nie dość, ze nie szczekał to tylko dywan lekko koło drzwi zawinął i smycz na ziemie ściągnął. Grzecznieje Niuniek, na spacerach także bez incydentów :)
Rysiu po degustacji kabanosów, oblizywania się nie było końca :)
[IMG]http://images8.fotosik.pl/1134/a2428f44bb56b618.jpg[/IMG]
[IMG]http://images8.fotosik.pl/1134/48109b30efbe4370.jpg[/IMG]
A na tym zdjeciu Rysiu wbrew pozorom nie je, tylko drzemie z nosem w misce :)
[IMG]http://images8.fotosik.pl/1134/052785e22fff5c59.jpg[/IMG]
[IMG]http://images8.fotosik.pl/1134/0c11cb2a9fc38af8.jpg[/IMG]
Robi tak często w ramach protestu, gdy każe mu jeść suchy pokarm.