Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Jaaga myślisz, ze można już zacząć ogłaszać Ukrusia? Zdjęcia ma bardzo ładne. Obiecałam pomoc w ogłoszeniach.
  3. Oczywiście,nie ma problemu.
  4. Wow bardzo dziekujemy! Musimy poczekać do jutra, bo pojedzie też inny psiak, a jogi pojedzie od razu do lecznicy i zrobią mu badanie krwi
  5. ten psiak leży na dworcu w szczebrzeszynie, bardzo mily, podchodzi do kazdego, macha ogonem... wyglada, jakby czekal na wlasciciela ktory najpewniej sie go pozbyl. Dora moze wiecej napisze bo zobaczyla go rano i nakarmila
  6. Ja mam też od ewu słodką Kofi. Skąd są chętni ?
  7. Bardzo dziękujemy! Tak, skoro nie chce iśc do nowego domu niech sie bogaci ;)
  8. Witam serdecznie i pięknie dziękuję :)
  9. Wstydzi się:( Aleś ciotka nadziei narobiła:( Witamy!
  10. Renia , młodziutka 1-1,5 roku , malutka ,przesłodka sunia.
  11. Today
  12. Dziękuję, już w tej chwili koszt leczenia razem z operacjami jest ponad tyś zł. Dzisiaj jadę na kontrol z Rambusiem. To taki kochany psiak, grzeczny, cierpliwy, pozwala wszystko przy sobie zrobić ale tylko mi.
  13. Rozesłałam zbiórkę Lindy pomiędzy znajomych, a dzisiaj - udostępniłam na stronie. Mam nadzieję, że uda się zebrać pieniążki. Jaaga, masz wielkie serducho :-)
  14. Aldrumka

Bazarki Avon dla Tobiego

Dziękuję za katalogi i poproszę Oriflame: Kremy na noc i na dzień Optimals Age Revive (str. 46) 32474 - 9,99 zł 32474 - 9,99 zł Avon: mleczko nawilżająco-ochronne SPF +15 (rozkładana strona tylnej okładki) 07773 - 9,99 zł krem odżywczy do rąk, stóp i łokci Planet Spa (str.107) 35154 - 6,99 zł ze strony 190 balsam jabłko z kwiatem wiciokrzewu 33860 żele pod prysznic: sandałowy 03459 i jabłko z .. 39792 3 x 4,99 zł oraz jeśli jeszcze można połączyć z innymi zakupami to krem do stóp z lawendą (tylna okładka) 42408 za 6,99 zł Jeśli coś się nie zgadza dajcie znać.
  15. 18.05 2019 stan konta 383,60 zł wydatek (zaległy) tabletki na robale 7,50 zł 20.05 2019 stan konta 376,10 zł
  1. Load more activity

Announcements

• Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?

Sign Up