Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Wszystkie ceny są cenami kupteraz. Jest mozliwy odbior w Warszawie ale od Jo37 albo Aldrumki. Napisz do nich PW bo w piatek zostawiam u jednej z nich zakupy warszawiakow.
 3. Kejciu

  rozliczony do usunięcia

  Z bazarku uzbierało się 76zł dziękuję za udział rozliczam i wpisuję w rozliczenia :)
 4. Dzień dobry, ja poproszę ładowarkę do baterii nr 2 1 sztukę za wyw i 1 cegiełkę za 5 zł. Jest możliwość odbioru w Warszawie? Ja bym podjechała w dogodne miejsce.
 5. Paula&Kokonut

  Rozliczony do usunięcia.Przepisy dla Tobiego do 15.07

  Już Kasiu robię:)
 6. + 58zł z bazarku: https://www.dogomania.com/forum/topic/349882-rozliczony-do-usunięcia/
 7. Kejciu

  rozliczony do usunięcia

  Z bazarku uzbierało się 58zł dziękuję!
 8. + 30zł z bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/350104-przepisy-dla-tobiego-do-1507/
 9. Nie mogłam pisać, ale zaraz jak zaginęła to ją dziewczynki zabrały do Dymin...i jest :)
 10. rozwój matematyczny to nigdy nie była i nadal nie jest moja mocna strona;) nawet w granicach dziesięciu,jak się okazuje
 11. Tyśka, Dziękuje Ci za ten wpis, zawsze to iskierka nadziei że pani jednak nie jest kompletną ignorantką bez cienia wiedzy, tylko może... nie jest to,to... tak źle, musimy spytać Figunię na jakiej dokładnie ulicy widziała panią / już dwa razy / Wczoraj Kraków pobił smutny rekord , jak usłyszałam w wiadomościach do schroniska w jednym dniu ,trafiło 41 psów Zabieram się za kolejny bazarek z Elik, może tym razem , przeznaczymy pieniążki na ogłoszenia? widzę ,że potrzebujemy ich dużo więcej niż początkowo myślałam :(
 12. anica

  Bazarek dla Tobiego do 02.08, zapraszamy :)

  Dzień dobry
 13. Today
 14. Gabrysiu on miał na szyi obrożę, zdjęto mu w schronisku. Miałam kiedyś taką sunię pod opieką. Przez kilka dni nie było mowy o ubraniu szelek ani obroży. Któregoś dnia pozwoliła nagle na wszystko i potem już z niczym nie było problemu.Tym urody Gacuś:)
 15. Dzis jest taka pogoda ze jestem juz po drugiej kawie a glowa jak od wieczora bolala tak boli. I snieta ryba jest dzis szybsza ode mnie.
 16. Zrobiłam ogłoszenie jednej koteczce na Krk i wyróżniłam: https://www.olx.pl/oferta/ayra-cudownej-urody-koteczka-szuka-domu-CID103-IDAR1dR.html
 17. Dostałam zwrot wpłaty na Dżima który był po Witusiu. Czy Dżim nie żyje? Zrobiłam przelew z tytułem darowizna na cele statutowe.
 18. czy do poprzednich moich zakupów mogę dodać poz.24 w ramach promocji? bo nie umiem liczyć do sześciu i wybrałam dotąd 5;)
 1. Load more activity

Announcements

 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×