Jump to content
Dogomania

Ratunku moja naguska zmienia kolor!!!!


kakusek

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich milosnikow grzywaczy.W mojej rodzinie czolowe miejsce zajmuje dwuletnia naga sunia ktora w ostatnim miesiacu zaczela zmieniac kolor!!Wpapierach ma kolor grafit ma czarno biale dlugie wlosy a teraz zaczela ciemniec wyglada jakby miejscami byla brudna w lecie zawsze ciemniala ale teraz zaczyna byc brudna od strony szyi i klatki piersiowej.Jezeli inni wlasciciele mieli podobne przypadki to prosze o odpowiedz czy to normalne zjawisko w tym wieku bo zaczynam sie martwc a moja niunia jest jak trzecie dziecko zgory dziekuje za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za odpowiedz ale moja psina cala zrobila sie ciemna pozostalo pare jasnych plamek bylam u weta i powiedzial ze moze tak byc ze ona w papierach ma kolor grafit i dopiero teraz sie wybarwila.Mam teraz nastepny klopot moja mala do wczoraj posiadala gorne kly a wczoraj przy zabawie pilka oba kly polamala dodam ze to mleczaki bo zalazkow stalych klow nie ma i jutro znowu wedruje do weta.Zastanawiam sie czy jej jezyk nie zacznie wypadac lub nie bedzie miala innych klopotow z jedzeniem ale najpierw chyba wet bedzie musial usunac korzenie.POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ZYCZE WESOLYCH SWIAT chociaz to juz prawie koniec

Link to comment
Share on other sites

no to z tym kolorem tj mówiłam trochę słońca i się wybarwia to co masz wpisane w metryce ad. koloru a to co jest czesto się nie pokrywa...koniecznie trzeba usunąc korzenie i tak kiedys by jej wypadły te mleczaki nawet jak nie ma zalążków , nic jej nie będzie da rade sobie z jedzeniem, nie martw się a co do wypadania języczka to zależy ile ma zębów w ogóle jak mało to tak może się stać ale to jej w niczym nie przeszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']no to z tym kolorem tj mówiłam trochę słońca i się wybarwia to co masz wpisane w metryce ad. koloru a to co jest czesto się nie pokrywa...koniecznie trzeba usunąc korzenie i tak kiedys by jej wypadły te mleczaki nawet jak nie ma zalążków , nic jej nie będzie da rade sobie z jedzeniem, nie martw się a co do wypadania języczka to zależy ile ma zębów w ogóle jak mało to tak może się stać ale to jej w niczym nie przeszkodzi.[/QUOTE]
Z pewnością niunia da sobie radę bez kłów. Wiem co mówię :) A z wypadniętym jęzorkiem golasy są urocze ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Magda G']Czy tendencję do wypadania jęzorka mają tylko grzywki bezwłoskowe, czy pp także?[/QUOTE]
PP przeważnie mają lepsze zeby niż hl ale tendencję do wypadania ma każdy starszy pies bo jak zęby wypadną to język też wychodzi po za jamę ustną.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...