Jump to content
Dogomania

Szkolenie- trener


bubcia

Recommended Posts

Witam wszystkich,
Trochę mnie nie było na forum ale wracam i to z problemem. Emiko ma 11 miesięcy i do tej pory nie mieliśmy z nią naprawdę żadnych poblemów. Od 1,5 miesiąca jestem w domu nie chodzę do pracy i zaczął się problem. Emi nie chce zostawać sama tzn jak to shiba robi dobrą minę do złej gry:) jak wychodzimy do sklepu na zakupy czy gdziekolwiek nawet na 10 minut Emi zjada wszystkie buty otwiera sama szafę, jak nie otworzy szafy to pogryzie ścianę a jak nie ściana to meble- które musieliśmy wymienić. Zaczeła skakać na każdego obcego na ulicy który się do niej odezwie , listonoszaktóry przyniesie pocztę na wszystkich podgryzając oczywiście nie ze złości tylko z miłośći ;-). Nie potrafimy sobie poradzić z tym może znacie jakiegoś trenera który mógłby przychodzić na zajęcia indywidualne do Emi i spróbować nam pomóc. Niedługo pojawi nam się nowy członekrodziny i chcielibyśmy żeby Emcia była troszkę delikatniejsza:). Dodam że jak wychodzimy to zostawiamy jej zabawki i smakołyki żeby miała co robić. Pozdrawiam
A oto gagatek:)
[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/8446/dsc0115u.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Delikatnie rzecz ujmując, mała wypowiada swoje zdanie na temat Waszego zachowania;)
Ja nie znam nikogo kto się takimi problemami zajmuje, ale trzeba chyba poprosić Babcię Gosię z Hannibala o pomoc, ona zna sporo szkoleniowców.
Jeśli się sama nie odezwie /może ostatnio nie zagląda/, postaram się złapać ją telefonicznie. Myślę, że na pewno pomoże.
Pozdrawiam Panią i gagatka Emiko.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[quote name='bubcia']Witam wszystkich,Zaczeła skakać na każdego obcego na ulicy który się do niej odezwie , listonoszaktóry przyniesie pocztę na wszystkich podgryzając oczywiście nie ze złości tylko z miłośći ;-)[/QUOTE]

Hehe jakbym słyszał kogoś opisującego naszą siedmiomiesięczną Yoko :-)
...tak z ciekawości: jak sobie z tym poradziliście?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...