Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Psia Akademia

Obozy z psem - wakacje 2015 :) Vogue Travel

Recommended Posts

Zapraszamy wszystkich dogomaniaków i dogomaniaczki w wieku 13 - 19 lat, oczywiście ze swoimi psami ;), na wakacyjne obozy z psem nad morzem w ośrodku Amberwill w Mikoszewie :)

 

Jak co roku organizujemy specjalnie dla Was Psią Akademię i Psie Przedszkole - obozy edukacyjne i szkoleniowe, podczas których prowadzimy zajęcia z psiakami. Zwracamy szczególną uwagę na pozytywny trening agility i psich sztuczek, wychowywanie i wzmacnianie więzi z czworonogiem. 

 

W programie obozu m.in:

  • Pozytywne szkolenie - zabawki, smaczki, nagradzanie głosem oraz kliker - stosowanie tylko pozytywnych metod w nauce i treningu z psami.
  • Więź z psem - zajęcia z wzmacniania więzi z psem oraz utrzymywania z nim kontaktu, czyli ćwiczenie podstaw przed treningiem sportowym.
  • Podstawowe posłuszeństwo - okiełznanie niesfornych psiaków - jak nauczyć psa wykonywania zadań - siad, zostań, waruj, do mnie.
  • Dog Frisbee - chcesz, aby Twój pies latał? Zacznij trenować dog frisbee! Zapoznanie się z podstawowymi rzutami i figurami we frisbee.
  • Agility dla początkujących - zapoznanie się z regulaminem i podstawowym torem agility, zasadami treningu psa i tajnikami wspólnej motywacji.
  • Sztuczki - zostać gwiazdą rodziny, lokalnych mediów, a może zagrać w filmie? Sztuczki uczą psa i jego właściciela wspólnej zabawy!
  • SOS dla psa - pierwsza pomoc psu - jak założyć opaskę uciskową, sprawdzić puls, przenieść rannego psa i przeprowadzić resuscytację?
  • Plan treningowy - układanie planów treningowych dla psów z uwzględnieniem specyficznego odżywiania psiego sportowca i jego możliwości.

Jeżeli jesteście ciekawi pełnego programu zapraszamy na naszą stronę obozy z psem Vogue Travel

 

Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania dotyczące obozów na naszym psim profilu na facebooku oraz w komentarzach na forum :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×