Jump to content
Dogomania

Prosze o pomoc. W jaki sposób rozszerzyć prawo do przydomka, na członka rodziny?


Martach1

Recommended Posts

Witam tak jak w temacie. Razem z mama podjełyśmy decyzje o tym aby wszystkie nasze psy były na tak zwana współwłasność czyli ich właścielem byłabym zarówno ja jak i mama. W ten sam sposób chcemy zrobić z przydomkiem tak abysmy obie miały do niego prawo. Wiem i spotkałam sie z takim rozwiązaniem ale niewiem w jaki sposób uruchomić taką procedure.
Jak powinno wyglądać pismo w takiej sprawie wysłane do zarządu głównego i do siedziby FCI aby ta zmiana była uwzględniona róznież w ich rejestrze.
Będe bardzo wdzięczna za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Co do psów znamy procedure trzeba wypełnić wniosek ten ze strony zarządu głównego ale niewiemy co zrobić z przydomkiem hodowlanym. Gdy składałyśmy kilka lat temy wniosek o zatwierdzenie przydomka niebyłam pełnoletnia wiec przydomek jest zarejestrowany na mame i niewiemy jak to zrobić aby potem jako hodowca była wpisana ona i ja. Dlatego niewiemy jak takie pismo powinno wyglądać.

Link to comment
Share on other sites

W tym oświadczeniu masz rubrykę, w którą wpisujesz przydomek szczeniąt.
[quote]Używany będzie przydomek hodowlany jednego ze współwłaścicieli:
.........................................................................................................................................................................
(imię i nazwisko współwłaściciela, nazwa przydomka i jego numer)[/quote]wpisujesz przydomek Mamy i tyle:cool3: a hodowcami i tak są wszyscy właściciele suki

Link to comment
Share on other sites

[B]Jefta[/B] ... w tym fragmencie umowu współwłasnoci chodzi raczej o sytuację,gdy współwłaścicielami psa są np.dwaj hodowcy,z których każdy ma swój przydomek - chodzi tu o wskazanie,pod którym z tych przedomków będą szczenięta po suce na współwłasność.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...