Jump to content
Dogomania

13 letni kundelek z guzem miękkim


anewik

Recommended Posts

  • 1 month later...

Byłam u mamy i jak zobaczyłam psa to aż się przeraziłam ,ale szybko pojechałam do weta i na całe szczęście okazało się że da się to wyleczyć. Może uniknie operacji. Jak na razie jest na lekach. Efekt widać było już po pierwszym dniu. Jedyne co to kasa. Pies musi jeżdzić do weterynarza co tydzień każda wizyta 25zł plus koszt za paliwo kolejne 30zł wizyt ma być 6 lub 7 w zależności jak szybko będą działały leki no i czeka nas badanie wątroby i leczenie łapy bo kuleję. Niestety musze prosic znajomych o zawiezienie psa bo ja już wróciłam do domu a pojadę tam aż się cała kuracja skończy żeby w razie zawieśc go na zabieg jeżeli do konca to nie zejdzię. Głupio mi jest prosić ale potrzebuję pomocy finansowej na jego leczenie nie chce za darmo tylko w formie zamiennej ja coś za coś. Nie mogę napisać o co dokładnie chodzi ze względu na regulamin ale mam perfumy tyle chyba mogę napisać. Jeżeli ktoś chciałby mi pomóc to proszę odezwać się na pw to napiszę o co chodzi dokładnie. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Zależy dla kogo nie jest dużo dla mnie to bardzo dużo mam swojego psa i dziecko a zarabia tylko maż a to 25 zł plus paliwo to jest około 60 zł raz w tygodniu. Widzisz a z rodzina najlepiej na zdjęciu. Musiałam znajomych prosić o zawożenie do weta psa co tydzień bo moja mama nie chcę. A mój mąż stwierdził ,że po leczeniu zabieramy go stamtąd. nie wiecie ile się na płakałam i ile na kuciłam. nie każdy tak kocha psy. A ja nie chce pomocy za darmo. tylko chce coś sprzedać żeby zarobić na zabiegi

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam Ci priwa weterynarz powiedział ,ze jest to guz albo tłuszczak albo złośliwy. Musi trwać leczenie efekt był widoczny po kilku godzinach po zastrzyku a między wizytami dostaje tabletki. W zależności jak szybko lek będą działały będzie trwać kuracja na początek 6 lub 7 zastrzyków co tydzień. Potem jeżeli guz nie wsiąknie a odczepi się od tkanek będzie wycinany narazie jest zbyt duży. Bo to co jest na zdjęciu to jest nic.
[IMG]http://i46.tinypic.com/1reurl.jpg[/IMG]


Teraz ciutkę się zmiejszyły zdjęcie robione z góry

Edited by anewik
nie dodałam opisu zdjęcia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...