Jump to content
Dogomania

Kama202

Members
 • Content count

  3203
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kama202 last won the day on May 17 2015

Kama202 had the most liked content!

About Kama202

 • Rank
  Gość

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Łódź czasem Kielce
 • Occupation
  nauczyciel dyplomowany

Recent Profile Visitors

1894 profile views
 1. Cieszę się, że z psiakiem wszystko dobrze. Przed chwilą się natknęłam na wątek. Ewu psiaka wyciągnęła z podłego miejsca...
 2. Kama202

  Do zamknięcia. O!Volumen do 9.03. godz. 21.00

  Nr 9 za 30zł proszę
 3. Paczuszka już u mnie :D Dziekuję Aniu za gratiski (cmok, cmok)
 4. Kama202

  Do zamknięcia. O!Volumen do 9.03. godz. 21.00

  Nr 9 za 25zł proszę
 5. Kama202

  Do zamknięcia. O!Volumen do 9.03. godz. 21.00

  Witam i 9 za wyw. proszę.
 6. Myślę, że anica powinna wziąć z lecznicy te pieniądze, po czym je wpłacić na konto TOZ. I TOZ wpłaci je do lecznicy za leczenie psa.Wtedy w TOZ będzie się wszystko zgadzało. Bo w tej chwili to wygląda tak, jakby zapłacił za leczenie Maksia z pieniędzy tozowych. Ufff. pogmatwane to wszystko ale trzeba to skorygować.
 7. Jeśli faktura jest na TOZ, to TOZ ją dołączy do swoich wydatków? I to jest bez sensu, bo nie TOZ za to zapłacił tylko my. Wg mnie, nie powinno być żadnej faktury, tylko zwykła kartka papieru z kwotą imieniem i nazwiskiem Anicy i stemplem lecznicy. Wg mnie ta faktura powinna być anulowana. edit. Ewentualnie anica powinna wpłacić te pieniądze do TOZ na konto, i przedstawić wszystkim dowód tej wpłaty. Wówczas TOZ płaci za operację naszymi pieniędzmi, a wetka wystawia fakturę na TOZ.
 8. Śliczności tu takie, że żal, że już małych dzidziasków nie mam :(
 9. Kama202

  $$$$$ REKLAMY Bazarków

  A na tym bazarku HICIOR!!!! Majciochy z koteckiem w paseczki. Aktualnie kosztują...600zł. Zapraszamy licytujących.
 10. Wpłaciłam deklarowane 200zł za Skarpety Kamy. Zdrówka Maksiowi życzę. Jak będzie udostępniane zdjęcie Maksia, to też chciałabym wstawić je w mojej grupie Skarpetowej. Pozdrawiam
 11. Myślę, że do tych ludzi dotarło, że przez lata zaniechali leczenia swojego psa. I boją się krytyki otoczenia. Zalecałabym jednak spokojną rozmowę a nie interwencję TOZ-u. Jeśli pies ma chore serce należy najpierw zrobić badania serduszka.
 12. Anica, ja też od razu mogę Ci wpłacić to 200zł. A jeśli będzie potrzeba to drugie 200zł też mogę dołożyć ze Skarpety Kamy.
×