Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

WiosnaA

Members
 • Content count

  8961
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Everything posted by WiosnaA

 1. Witam serdecznie na bazarku różności. Fanty są na str 1, 2, i str 7 Bazarek ma na celu zebranie funduszy na pomoc w utrzymaniu piesków po przejściach. Zebrane tu pieniążki będą podzielone po równo na 3 poniższe cele. 1) - Pomoc dla Azy,która przebywa już dłuższy czas w hoteliku nie mając szczęścia do własnego domku.Sunia nie ma żadnej deklaracji stałej i troszkę chcemy pomóc w jej utrzymaniu. 2) - Pomoc dla Dragona. Starszy owczarek z ciężką przeszłością przebywający w hoteliku.Obecna Opiekunka drży o jego los szukając mu nowego Prawdziwego domku na te ostatnie lata. 3) - Pomoc w utrzymaniu zwierzaczków, które są pod opieką Stowarzyszenia Hum. ekologicznego "Dla Braci Mniejszych". Ogonków ciągle przybywa ,a pieniążków Im bardzo brakuje. ********************************************************************************** - Bazarek jest w formie licytacji z możliwością opcji KT proponując cenę o 50% wyższą od wyw. lub kwoty ostatnio licytowanej. - Bazarek potrwa do 1.03.18 do godz 20.00, ostatni ważny post biorący udział w licytacji będzie z godz.19.59. - Bardzo proszę o podawanie nr.pozycji , konkretnej kwoty (przebijam o 1zł nie będę mogła zaliczyć) i w jakiej opcji fant jest kupowany. - Koszty wysyłki pokrywa kupujący zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej, ew.kuriera. - Kosztów opakowań nie doliczam! - Przesyłki będą nadane listem poleconym ekonomicznym, ew.paczka,(-na życzenie priorytetem,ew listem zwykłym lub kurierem). - Na wpłaty czekam 7 dni licząc od wysłania pw.(ew. można umówić się indywidualnie co do innego terminu). - Pieniążki będę zbierać na swoje konto,a następnie przeleję na konta skarbników piesków. Zapraszam Bardzo Serdecznie!
 2. Dziękuję bardzo serdecznie Ewuniu! Aldrumko, napisz proszę,czy nr56 ma być do licytacji dalej, czy to KT? I dziękuję najserdeczniej Kochana! Pięknie dziękuję Gruba Berto!
 3. Śniegu nie mamy,ale za to mróz siarczysty przywędrował. Zapraszamy,...może ktoś jeszcze coś sobie wypatrzy w naszym sklepiku.
 4. "ŚLĄSKIE! POMOCY!! ZAGINĘŁA DZIKUSKA! Potrzebna pomoc w namierzeniu! Dn. 26.09.17r w Ustroniu Cieszyńskim (woj. śląskie) w okolicach osiedli: Centrum "Bis", M. Konopnickiej i oś Centrum zaginęła Lika! Na spacerze z właścicielką na widok dużego psa wpadła w panikę i zerwała się ze smyczy! Lika to niewielka sunia (wielkości kota) o wadze około 8kg, 28cm w kłębie, wyglądzie szpica miniaturowego/liska i szylkrecim umaszczeniu. Ma chip, jest wysterylizowana! Może być dosłownie wszędzie! Wszystkie chaszcze, zarośla, dziury, ciemne zakamarki! Potrzebna pomoc w namierzeniu jej! PROSZE JEJ NA WŁASNĄ RĘKĘ NIE ŁAPAĆ! Do obcych nie podejdzie, a może wpaść w jeszcze większą panikę.... Lika przez kilka lat żyła bez człowieka na ulicy jako dzikuska! Dlatego jest mistrzynią ucieczek i panikuje na widok obcych ludzi (ucieka)! Samodzielne próby łapania mogą tylko pogorszyć sytuację! Jak się czegoś bała, zaszywała się w takich miejscach, które wydawałoby się, że nie ma szans, by się zmieściła..... Teraz całkiem możliwe, że też tak jest. Od 3tygodni jest w mieście, którego nie zna! POTRZEBNA POMOC! Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.... NIECH NATYCHMIAST ZADZWONI: 609 253 031; 509 563 876 BŁAGAM... ONA MUSI SIĘ ODNALEŹĆ..." Bardzo potrzebujemy pomocy w rozwieszaniu plakatów! My mieszkamy daleko od suni, a nowi Właściciele sami nie dadzą rady. LIKA w swoim życiu wiele już przeszła żyjąc jako bezdomny pies i potrzebuje pomocy. Może znajdzie się DOBRA DUSZA z tych okolic i usłyszy nasz apel i ogromną prośbę! GORĄCO PROSIMY! Dodatkowo można napisać do mnie wiadomość w tej sprawie na pw.,lub zadzwonić - 537 897 062 Można też wejść na wątek ,gdzie są opisane losy suni i jej towarzyszy od początku,
 5. Postokroć Martiko dziękuję! Nawet więcej niż na otarcie łez dla Ciebie zostało irysku...hihi Przepięknie dziękuję za zakupy!...zapisałam,ale sprawdź mnie proszę, bo oczka już moje "przyćmione" dzisiaj.
 6. Przeceny, przeceny, przeceny! fanty na str1-2 i str7.......Zapraszam bardzo serdecznie!
 7. PROMOCJE zaczynamy!......pierwsza strona już gotowa i robię dalej. Zapraszam!
 8. Jak szczupła,to powinna być raczej ok,bo o brzuszek tu się rozchodzi.
 9. Dziękuję Kochani za pomoc!:) Weekend i wolne przed nami więc można buszować na bazarku. Zapraszamy serdecznie!
 10. Wczoraj wpłynęły pieniążki od danka488 z nadwyżką 12,50zł...bardzo serdecznie dziękuję! Dziś została nadana paczuszka.Proszę o potwierdzenie jak dotrze.
 11. W opcji napisz proszę jakiej zaznaczyć? Dziękuję pięknie! edit. Muszę zmykać do pracy i zaznaczyłam na razie w opcji KT.Jeśli ma być wywoławcza,to bez problemu później zmienię.
 12. Nie wiem Besiu,czy ogólnie lubisz rzeczy klasyczne, ale ta sukieneczka jest piękna w swojej prostocie ,a te delikatne różyczki jeszcze uroku dodają. Bardzo bym chciała,aby i Tobie na żywo się spodobała równie mocno jak dla mnie. Z NjuYorku chrzesny przysłał wnusi,a że dawno chrześniaczki nie widział,to i za mała się okazała jak doszła.A jest typowo letnia. Zapisuję i bardzo dziękuję!
 13. Słodka bardzo jest ta sukienusia ...zapisałam Marticzko, ..dziękuję przeogromnie!
 14. Śliczne ma imię córcia:)....dla synka cenę wyw. zamieniłam w Kt. Zapisałam ... Bardzo, bardzo dziękuję za wielkie zakupy! Myślę,że ubranka się spodobają. Aha ,bo miałam zapytać....jozi, czy doczytałaś opis przy tej granatowej sukieneczce Ralfa,że jest na szczupłą dziewczynkę? Wnusia jest dosyć duża na swój wiek, no i ma bziucho i sukieneczka była za mała. Córka prosiła zaznaczyć w opisie,ze na szczuplejszą dziewczyneczkę.
 15. Dziękuję pięknie Besiu11 za przeogromne zakupy! Za sukienkę,aż nadtto .Mam nadzieję,że uporasz się z tymi plamami. W niedzielę sukienusia przyjedzie,to jeszcze sama ocenię.
 16. Kochani, zostało mi wolne miejsce,ale więcej fantów już nie dodam. Córka nie ma czasu przy chorej wnusi,a i ja jestem już totalnie "wypruta", w dodatku syn wpada na kilka dni i muszę co nieco przygotować. Zapraszam bardzo serdecznie do kupowania, oglądania i odwiedzania bazarku.
 17. Łauuu...jakie piękne zakupy! To już wystroisz córcię.A zdradź jak ma na imię pociecha? Dziękuję najserdeczniej! Smyku,bardzo dziękuję! ..To słowo "które" wydaje mi się,że miało oznaczać "kt " , a poranny pospiech dopisał resztę. Smyku,zaznaczam na razie KT , jak ma być wyw. to napisz i zmienię. Dziękuję ślicznie danuto1 ! Smyku kupiła wcześniej 304 i 306 (chyba,że nie będzie opcja kt u Niej),resztę zaznaczyłam. Zapisane wszystko.
 18. Nie wiem jeszcze...czekam, aż "zwojują" ze spaniem. Prawda Elu?...pamiętam jak moje dzieciaki były małe, jak pieluchy tetrowe i kaftany na kartki kupowałam...ehh...z Węgier udawało się tylko czasem coś fajnego przywieźć. Teraz aby tylko człowiek miał pieniądze...
 19. Na tę chwilę nie umiem powiedzieć ,czy dziś ogarnę zostawione posty,.... zaczynam z grubsza od opisów.....czekam na resztę zdjęć,ale wnusia chora i marudzi . Rzeczy będą różne, ale tę najładniejszą (dla mnie..hihi) już Wam pokażę....moja ulubiona sukieneczka,...no ślicznie w niej Wnusia wyglądała,szkoda,że już za mała.
×