• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

WiosnaA

Members
 • Content count

  8668
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

WiosnaA last won the day on October 25

WiosnaA had the most liked content!

About WiosnaA

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2289 profile views
 1. Wybaczcie,że nikogo z Was nie cytuję,ale szybciutko dwa słówka napiszę i zmykam lulu. Dziękujemy za ciepłe myśli, wsparcie i kciuki. Ślijcie te pozytywne fluidy bo ciągle nic...,jedyny dziś sygnał od Pani odbierającej ulotkę,że widziała podobnego psiaka (chudszy) na Liściastej.Klatka na Kuźniczej stała do późnych godzin,ale na noc zabraliśmy.Rano znów rozstawimy. Przechodnie o Lice wiedzą z ogłoszeń, jednak jest niewidzialna. Morisek z małymi przerwami cały dzień maszerował,nawet po centrum gdzie niekoniecznie czuje się jeszcze komfortowo.Tyle nowości wokół, jemu też jest wyzwaniem ,znosił jednak dzielnie i bez paniki.Oprócz spacerków,zdobywa tu sobie nowe doświadczenia,które psa męczą i wieczorem padł nam jak "mucha". Nie na moim łóżku a męża,któremu bardzo się to spodobało i powiedział,że pewnie psa zamęczyłam i ma mnie już dosyć.... Szkoda,że Liki nie udaje się namierzyć.Gdzie ten maluch siedzi wciąż pojęcia nie mamy. Jutro znów łazimy,jeździmy. Wraz z domkiem Morisek dostał też nazwisko,a togusia dziś pokazała nam "naszą" ulicę w Ustroniu. https://s5.postimg.org/7x9hcke0n/20171123_154631.jpg
 2. Była głucha cisza..,ale dziś zadzwoniły 3 telefony z różnych stron,że widziana o 7 rano.. ( Puń...coś tam-koło Dzięgielewa ,okolic Skoczowa i z ul.Kuźniczej jak szła w kierunku Zawodzia.Później udało się jeszcze dowiedzieć,że była jakiś czas temu na ul.Leśnej. Kuźnicza i ścieżki/uliczki po drugiej stronie Wisły,to najprawdopodobniejszy trop Liki na dzień dzisiejszy.Teren do poszukiwań masakryczny i Cudu potrzeba by Likę w tym gąszczu Ustrońskich kryjówek odnaleźć. Morisek pozdrawia Ciocie z Ustronia i prosi Was o wsparcie dla Likuni w przeszukiwaniu terenu. Może ktoś będzie mógł wpaść na weekend albo na dzień do pomocy,prosimy. Zatrzymaliśmy się na ul.Sportowej u "Sylwi". Wieczorem zrobiliśmy sporo km zostawiając Moriskowe ślady i nie tylko. Należy mu się najlepsza miejscówka w hoteliku,
 3. Telefony o Likuni znów milczą...był jeden ale fałszywy. Ze wszystkim nam idzie pod górę.... Nie wszystkie ulotki zostały rozniesione....3400szt Agencja odesłała na adres Basi .. są już u niej.Poprosiłam o zwrot pieniążków za te nierozniesione ulotki.Korekty i zwrotu jeszcze nie dostałam. W przyszłym tygodniu mamy nadzieję,że uda się je roznieść we własnym zakresie. " W dniu 2017-11-14 11:46:15 użytkownik Raporty :: Roznoszenie Ulotek <[email protected]> napisał: "Dzień dobry - materiały dziś zostaną nadane kurierem UPS na podany adres Jutro kurier dostarczy paczke odnośnie jakichkolwiek zwrotów gotówki prosze o kontak z działem marketingu [email protected] " "W dniu 16/16/2017 o 10:39 AM, Szanowna Pani Anno, dzisiaj będzie wystawiona Korekta FV dla Państwa przez księgowość i zwrócone pieniądze. Pozdrawiam | Best regards | Mit freundlichen Grüßen | 问候 Patrycja Sak | 570 222 225 | brocool.eu " Przysłano zdjęcia z dystrybucji,oto kilka z nich, https://postimg.org/image/fklth3qrn/ https://postimg.org/image/ypp2qvd5f/ https://postimg.org/image/qwyeywubn/ https://postimg.org/image/ycxokp2lf/ https://postimg.org/image/u3syij71v/ https://postimg.org/image/ypp2qwfqb/ https://postimg.org/image/6026u9jg3/
 4. Anulko, ten tydzień jest wykupione (faktury jeszcze nie mam,ale potwierdzenie przelewu wstawiałam w rozliczeniu). Umówiłam się z Panią Redaktor ,ze ogłoszenie będzie wychodzić w każdym następnym wydaniu.Zobaczymy co ten tydzień przyniesie.
 5. W Ustroniu pod koniec października na ul.Daszyńskiego zaginał starszy mężczyzna i cały czas trwają poszukiwania.Na dniach była duża akcja strażaków i policji w przeczesywaniu okolic w promieniu 30km,bez efektu niestety. Skontaktowałam się ze Strażą,że może przy okazji był zauważony wałęsający się psiak z plakatów,ale powiedziano mi,że ludzi zaangażowanych było dużo i nikt nie zwracał uwagi,przeczesywali kąty szukając mężczyzny.
 6. Wczoraj podobny psiak do Liki był widziany w dwóch różnych odległych miejscach ,ale mniej więcej w podobnych godzinach po 16 ,przed 17 i nie wiadomo,czy któryś z sygnałów faktycznie prawdziwy.Jeden tel. z Jelenicy w okolicy campingu i Ośrodka wczas.,drugi z okolic Oczyszczalni Ścieków. Pracownicy Oczyszczalni psiaka nie widzieli,nikt więcej nie potwierdził.Właściciele siedzieli tam z klatką,lecz bez efektu.Jelenicę dziś pewnie sprawdzą. A dzisiejszy poranek był okropny... . Dostałam info od p.Magdy z Psiej Ekipy o zabitym psiaku na trasie Ustroń- Wisła i że podobny do Liki. Psa już nie było jak p.Zbyszek dotarł. Pan,który zabierał zwłoki mówił,że mały,ciemny, kudłaty ,ale twierdzi,że nie była to Lika,zna ją ze zdjęć.
 7. Pieniążki dotarły....bardzo dziękujemy! Rozliczenie pieniążków u mnie, 435,95zł - (stan na 9.11.17) 658,55zł - (bazarek Paulshadow-10.11.17) 103zł - bazarek Poker na klatkę (13.11.17) ************************************* 1197,50zł -razem wpływy - 86,10zł - ogłoszenie w GZC w wydaniu na 17.11.17 opłacone 13.11.17 https://postimg.org/image/7p5pyfwv7/ ************************************* 1111,40zł - STAN KONTA na dzień 13.11.17 W dn.13.11.17 na konto Anuli zostało przelane 1111,40zł... .stan konta u mnie 0zł. Proszę sprawdźcie,czy wszystko się zgadza.
 8. Do księży o pomoc Właściciele chyba nie chodzili...w każdym razie nie wspominali...trzeba będzie poruszyć ten temat,bo pomysłów już brakuje. Nie są oplakatowane: Harbutowice Górki Małe Górki Wielkie Bucze
 9. Faktycznie...na ostatnim zdjęciu po zabraniu z bezdomności jest dosyć brązowa... Odn. szylkretowego umaszczenia...Właściciele wpisali na ogłoszeniu "czarna", bo jak twierdzili ludzie u Nich nie będą wiedzieć jaki to kolor "szylkretowy"....i my pociagnęliśmy temat.....Teraz plakat miał byc w ogóle bez słowa "czarna", ale Pani mając dużo pracy w Drukarni , dopisała "Nagroda",a przeoczyła "czarna" ,choć Basia prosiła.
 10. Wczoraj w "biegu" z p.Agnieszką rozmawiałyśmy i nie znałam szczegółów. Jaszowiec oplakatowany,okolice Polany uzupełnione. W Jaworniku też rozwieszone,są przy centrum handlowym,przy Lidlu do wózków Panie wkładały ulotki. Przy stacji Orlen jest drewniany budynek( dawny zajazd) i dalej jest skup surowców i ten plac,o którym wczoraj wspomniałam, gdzie koty chodziły i chyba są tam dokarmiane.Ten teren jest oplakatowany,jutro zadzwonię do tego skupu. Wracając Panie jechały przez Hermanice,plakaty widoczne,powiesiły w Górkach przy znanej cukierni Bajka i zostawiły tam ulotki. Jeden ze spotkanych przez Panie spacerowiczów w okolicach mostu? w Ustroniu, mówił,że widział psa podobnego do liska w okolicy ul.Cieszyńskiej na osiedlu...mówił,że bardziej brązowy niż na zdjęciu.. Przekazałam to Właścicielom,to jest bliziutko domu.Po Cieszyńskiej Państwo dużo krążyli,chodzili pieszo tędy na Skrajną,na Cieszyńskiej były m/in. rozłożone szmatki Morisa po drodze z Równi.Pokrążą jeszcze w tym rejonie. Lika może faktycznie jest gdzieś blisko domu,tylko w dalszym ciągu wychodzi z ukrycia? Sierść zaniedbana mogła zbrązowieć....ale tak długo nikt by nie zauważył? Uzupełnimy dziś z p.Zbyszkiem okoliczne miejscowości ,które są po tym weekendzie oplakatowane i poda mi gdzie jest brak ogłoszeń.
 11. Może akurat plakaty naklejone Twoją Ręką będą Lice szczęśliwe i ktoś na nie zerkając zadzwoni i wskaże gdzie przebywa...dziękujemy za czas poświęcony!
 12. Tianku, alma591, P.Agnieszce i Jej Znajomej dziękujemy z całego serca za pomoc! Właściciele również dziękują Wszystkim wspierającym i są wdzięczni,że nie są z tym sami. "Teren do poszukiwań koszmarnie trudny zabudowa bardzo rozproszona zakamarków gdzie Lika może przebywać ogrom :( " I to jest jeden z największych problemów, Państwo dziś byli na sygnał w Dzięgielowie (pewnie to oni rozmijali się z Tobą Tianku),piesek podobny,ale z białymi uszkami. W Hermanicach nie udało się psiaków namierzyć,a przypadkowi pytani ludzie nie widzieli.P.Maria będzie pilnować tego tematu. Sygnał z Jawornika dziś sprawdzony,ale nie udało się p.Agnieszce u spotkanych tam osób tego potwierdzić.Jednak samo miejsce, p.Agnieszka mówi,że pasowałoby Lice (jakis plac,dalej teren złomu,dokarmiane tam koty),a obok są tory,którymi Lika mogłaby dotrzeć z Ustronia. Państwo zajrzą tam ponownie.
 13. Każdy sygnał jest bardzo cenny i pomoc nieoceniona......bo może akurat. Jeden z klientów powiedział p.Marii,że w Hermanicach jest grupa psów bezdomnych,...mają tam dziś sprawdzić.