Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

WiosnaA

Members
 • Content count

  8959
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

WiosnaA last won the day on January 24

WiosnaA had the most liked content!

About WiosnaA

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2940 profile views
 1. Postokroć Martiko dziękuję! Nawet więcej niż na otarcie łez dla Ciebie zostało irysku...hihi Przepięknie dziękuję za zakupy!...zapisałam,ale sprawdź mnie proszę, bo oczka już moje "przyćmione" dzisiaj.
 2. Przeceny, przeceny, przeceny! fanty na str1-2 i str7.......Zapraszam bardzo serdecznie!
 3. PROMOCJE zaczynamy!......pierwsza strona już gotowa i robię dalej. Zapraszam!
 4. Jak szczupła,to powinna być raczej ok,bo o brzuszek tu się rozchodzi.
 5. Dziękuję Kochani za pomoc!:) Weekend i wolne przed nami więc można buszować na bazarku. Zapraszamy serdecznie!
 6. Wczoraj wpłynęły pieniążki od danka488 z nadwyżką 12,50zł...bardzo serdecznie dziękuję! Dziś została nadana paczuszka.Proszę o potwierdzenie jak dotrze.
 7. W opcji napisz proszę jakiej zaznaczyć? Dziękuję pięknie! edit. Muszę zmykać do pracy i zaznaczyłam na razie w opcji KT.Jeśli ma być wywoławcza,to bez problemu później zmienię.
 8. Nie wiem Besiu,czy ogólnie lubisz rzeczy klasyczne, ale ta sukieneczka jest piękna w swojej prostocie ,a te delikatne różyczki jeszcze uroku dodają. Bardzo bym chciała,aby i Tobie na żywo się spodobała równie mocno jak dla mnie. Z NjuYorku chrzesny przysłał wnusi,a że dawno chrześniaczki nie widział,to i za mała się okazała jak doszła.A jest typowo letnia. Zapisuję i bardzo dziękuję!
 9. Słodka bardzo jest ta sukienusia ...zapisałam Marticzko, ..dziękuję przeogromnie!
 10. Śliczne ma imię córcia:)....dla synka cenę wyw. zamieniłam w Kt. Zapisałam ... Bardzo, bardzo dziękuję za wielkie zakupy! Myślę,że ubranka się spodobają. Aha ,bo miałam zapytać....jozi, czy doczytałaś opis przy tej granatowej sukieneczce Ralfa,że jest na szczupłą dziewczynkę? Wnusia jest dosyć duża na swój wiek, no i ma bziucho i sukieneczka była za mała. Córka prosiła zaznaczyć w opisie,ze na szczuplejszą dziewczyneczkę.
 11. Dziękuję pięknie Besiu11 za przeogromne zakupy! Za sukienkę,aż nadtto .Mam nadzieję,że uporasz się z tymi plamami. W niedzielę sukienusia przyjedzie,to jeszcze sama ocenię.
 12. Kochani, zostało mi wolne miejsce,ale więcej fantów już nie dodam. Córka nie ma czasu przy chorej wnusi,a i ja jestem już totalnie "wypruta", w dodatku syn wpada na kilka dni i muszę co nieco przygotować. Zapraszam bardzo serdecznie do kupowania, oglądania i odwiedzania bazarku.
×