Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

KrystynaS

Members
 • Content count

  4576
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About KrystynaS

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

939 profile views
 1. Oj ciężko z tym domkiem dla Miłki, cisza, nikt nie jest zainteresowany naszą sunią. A Miła bardzo fajna.
 2. Lizo [*] w dzisiejszy wieczór moje myśli biegną wstecz. Wstecz to również do Ciebie ... i do Kuby [*]
 3. Dobrych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzę
 4. Dobrych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia Miłeczce życzę aby następne święta spędzała w swoim domu u boku kochającego ją Człowieka.
 5. Dzięki tobciu za wizytę i relację z niej. Z tego co piszesz wynika, że Rex nie będzie miał gorzej niż miał w domu u Pana Mariana. Ma swobodę, ma miejsce do spania w budynku, nie jest zamknięty w kojcu czego się bałam. Też pomyślałam jak zachary, czy w tym budynku gospodarczym nie będzie mu zimno, buda wewnątrz byłaby dobrym rozwiązaniem. Ale może w mrozy opiekunowie będą Rexa zabierać do domu np do przedpokoju. Zadowolony Rex ze swoją ukochaną piłką, siedzący sobie na ogrodzie - i to jest to o co chodziło ... Cieszy mnie, że nowi opiekunowie nie są przeciwni Twoim odwiedzinom u Rexa, to dobrze świadczy o nich i dobrze się zapowiada. Powiem, że na ten moment jestem uspokojona, gorzej nie ma, a w hotelu nie znam warunków ale pewnie też nie miałby dużo lepiej. I coś w tym jest ... Tak, daj znać kiedy będziesz jechać do Stepnicy, po 10 stycznia zrobię mały przelew, wykorzystasz wedle uznania
 6. Bardzo fajna sunia i wierzę, że doczeka się domu, że ten jej dom gdzieś jest
 7. Tak, tak pisz tobciu jakie są plany względem Rexa, jakie potrzeby, no i jakie warunki mu zaoferowano. Jeśli uznasz za stosowne korzystaj z funkcji PW. Rex przez te lata stał się nam bliski.
 8. Tobciu ... ciężko, niesprawiedliwie, źle ... wiem. Logika tu nie pomoże.
 9. W Brodnicy wiem ze słyszenia jest dobry hotel w sensie opieki i warunków. Tylko to chyba na tyle daleko, że nie bardzo mogłabyś tobciu odwiedzać Rexa. Może znajdzie się jakieś dobre miejsce bliżej Szczecina. Tobciu słuchaj a może mogłabyś się jakoś skontaktować z rodziną Pana i przedstawić naszą propozycję, że chcemy zaopiekować się Rexem, zapewnić mu dobre i spokojne życie i nie oczekujemy na to żeby rodzina partycypowała w kosztach. Może to im się spodoba. Sama nie wiem czy to dobry pomysł.
 10. Tobciu jeśli znajdzie się miejsce dla Rexa najlepiej w DT zadeklaruję jakąś kwotę na jego utrzymanie. Marzy mi się aby to był domowy DT, ale to takie moje piękne marzenie. Najważniejsze żeby był bezpieczny i miał odpowiednią opiekę do końca swoich dni.
 11. Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy aby Rex nie trafił do Białogardu. Ze względu na pamięć Pana Mariana. On nie pozbył się Rexa w bardzo trudnym okresie życia, szukał pomocy dla niego, nie dla siebie.
 12. O Boże ... Nie wiem co napisać ... nie wiem ... , tak bardzo mi przykro choć nie znałam Pana Mariana osobiście.
×