• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

ludwa

Members
 • Content count

  24982
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

ludwa last won the day on December 1 2016

ludwa had the most liked content!

About ludwa

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2387 profile views
 1. Witam i zapraszam. Czas się rozliczyć:)
 2. kiedyś się naprawi...(chyba)
 3. a widzisz, mi też tak się robi. Dlatego takie streszczenie nastapiło, bez cytatów. Miało być obszerniej ale dogo i a z ogonkiem zeżarło mój trud i odpowiedzi długie zbyt:)
 4. No to jestemJ Już nie będziesz mogła bezkarnie obrażać moich pokurczy. A jak będziesz obrażać, to wyleczymy Syrykatkowi gardo porządnie i znowu będzie Cię kochał energicznie zbyt i sercem cały. A tego jak wiemy- nie zniesiesz. Przynajmniej na trzeźwo. Zawsze co prawda możesz spróbować jeszcze Maciołka temperament piwem np. ostudzić ale wiesz… może się stać jeszcze bardziej wylewny A najlepsze jest to, że jak jeszcze kiedyś zagościcie u nas, to napuszczę na Prodziaka Luśkę i to nagram. Dopiero będzie wstyd
 5. a gdzie Ty mieszkasz? W okolicach Alcatraz?
 6. izi, izi kobieto. Ochłoń trochę. Zamiast niezdrowych emocji melisa i medytacje może jakieś? W kwestii obsesji można wyciągnąć wnioski zarówno na tym wątku jak i na wątku Canisa (dla zainteresowanych link) Przeczytałam wątek w niedzielę. Było przyjaźnie, wątek miał na celu pomóc psu i któż się tam pojawił? No któż? I w jakim celu? Pomocy? Idź na długi spacer a potem przeczytaj wątek i go oceń. Topi jest na urlopie i podpisałyście umowę na zastępstwo:) O mitomanii natomiast rozpisał się dość szeroko WSA w załączonym wyroku. Ja wiem...3 sędziów się myli, 3 lekarzy się myli. Wiem, wszyscy się mylą, bo mają inne zdanie niż byś z koleżankami chciała, prawda? A nie, przepraszam. Niektóre koleżanki otworzyły szeroko swe oczka po wizycie właśnie w tym hotelu i wydarzeniach, które miały tam miejsce. Dotąd dzielna przyjaciółka wyplątuje się z tego tego wspaniałego grona. Załączyć skrinik? Albo wiesz, chodź się wymienimy, co? Ty załączysz skriny z kontroli i inne dokumenty (ale nie te tworzone przez ciebie czy twoje koleżanki, tylko takie wiesz...z pieczątką: lekarz...inspektor czy jakoś tak). Tak, żeby wiesz, nie było, że panie kochające pieski wiedzą lepiej:)
 7. Ten wyrok w sumie też powinien się znaleźć na Czarnych Kwiatkach. Pełna wersja tutaj:
 8. pit-36 z załącznikiem o dochodach z zagranicy:)
 9. Sytuacja staje się jak widać beznadziejna a nawet coraz gorsza. Te fale radiowe, to nie dość, że Halynkę nakręcają, to mam też wrażenie, że i ynlelygencję komarzą uszkodziły już zupełnie. No jak można tak się zachowywać? Tak grubiańsko do ludzi pisać i jeszcze myśleć, że to takie bezkarne. No przecież ktoś się może zdenerwować i do sądu z tym pójść. Usiata, wtedy już będziesz musiała Halynę znwu do tego smoga odesłać. Miałam nadzieję, że w czystszym powietrzu Halyna zacznie się z tego ołowiu oczyszczać a tu chyba jest coraz gorzej. A jeszcze gorzej będzie jak się okaże, że zostaniesz jej obrońcą kiedy komuś nerwy puszczą i jednak postanowi zawalczyć o swoje prawa. Przecież to wstyd tej Halyny formalnie bronić. No wstyd i koniec. Może by poszukać jakiejś poradni wielopłaszczyznowej? Albo chociaż żeby wielu specjalistów tam było? Każdy specjalista by ogarniał swoje przydziałowe alter ego? No nie wiem jak z tego wybrnąć, jak pomóc biednej Halynie. Trudny to przypadek ale przecież nie można jej zostawić samej z tymi wszystkimi Halynami w jednym ciele, w jednej głowie. Ciężko uwierzyć, ze w dzisiejszych czasach lekarstwa na to nie ma. Musi jakieś być. Trzeba założyć jakąś zbiórkę i wysłać ją do jakiegoś specjalisty. Choćby na koniec świata. A może by pojechała w jakiś zakamarek pomagać innym komarom? Może w natłoku zajęć by zapomniała o swoich szaleństwach? Może gdyby taką pracę miała, ze tylko chwila na sen by zostawała, to by pomogło? Taka terapia przez pracę? Wszak wiadomo nie od dziś, że praca uszlachetnia. Może by się sprawdziło? A ssawkę TaTino zostaw w spokoju, niech sobie pracuje należycie. Może się spracuje i to pozwoli Halynie znaleźć jakieś ujście dla nadmiaru buzujących w niej emocji?
 10. A wiecie, że fale radiowe mogą powodować nieodwracalne zmiany w mózgu (Halyna ma mózg?). Halyna zawsze miała taki pociąg to rozmów telefonicznych? Może my w złym kierunku podążamy? Może nie są to problemy z psychiką, emocjami? Może ona ma jakieś zauważalne deficyty neurologiczne? Może guz z głowie? Ucisk jakiś? Może rezonans zrobić? Moze jakiś wet jej usunie tę zmianę i będzie całkiem normalna? A ktoś może ma jakieś informacje jak to życie Halyny wyglądałao zanim dała się nam poznać? Czy była bliżej norm społecznych? Czy zawsze taka "odleciana"? Usiata, dla bezpieczeństwa CBA, ABW, kontrywiwadu, pisu, po, kukiz 15, ZSRR, USA i Arabii Saudyjskiej, zabierz jej telefon i zamknij w sejfie jakimś porządnym. Bo coś usłyszy, coś dopowie i zacznie wydzwaniać i mieszać i wojnę na skalę światową nam zgotuje
 11. Witam. Poproszę po jednej sztuce: 5, 9, 11 i 16 Czy mogę prosić i łączną wysyłkę z szarą bluzą?
 12. byłam wczoraj na poczcie. 14 dni roboczych, więc dopiero w przyszłym tygodniu bedę reklamować
 13. no bo jestem sklerotyczka:) Skoro już miałam spakowane, to się nie liczy:) Dopisuję