• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

ludwa

Members
 • Content count

  25621
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

ludwa last won the day on December 1 2016

ludwa had the most liked content!

About ludwa

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

5131 profile views
 1. Bardzo przepraszam. Pomyliłam numerki. Mogę prosić o zamianę 247 na 267?
 2. No wiem, to cudny duet a Maciołek od lat szuka domu... Ale chyba znalazł, tylko Maciek zupełnie nie jest w typie 3x i Gremlina: rudy i energiczny:) Ale chyba nie zdają sobie sprawy, że chyba takie lubią:) Maciuś nie ma swojego wątku, ma zbiorczy z psiakami 3x. Zapraszam :)
 3. to teraz zapłacę za fanty a rzeczy niech poczekają:)
 4. podliczyc. Chyba ze w niedlugim czasie planujesz cos wystawiac tu albo na fb:) Wtedy bym wolala raz zaplacic za przesylke:)
 5. 14, 44 i 77 poprisze w opcji Kt
 6. Dobrze to czytać, tym bardziej, ze wciąż się nie składa, żeby się z Beatą umówić, przez różne zawirowania. Wiemy, że Halince tam jest dobrze a Beata i mąż bardzo ją kochają. Dlatego nawet nie próbujemy im nic zmieniać. przyznaję, ze to był trochę celowy zabieg na Beacie i jej mężu, obliczony na to, że jak dom dla Haliny po leczeniu szybko się nie znajdzie, to Halinka tam zostanie. I tak się stało. Mąż Beaty na słabość do owczarków a ja mam świadomość, że starsza owczarka łatwo dobrego domu nie znajdzie. Nie wiedziałam wtedy, że Halinki problem będzie przewlekły. Tym bardziej się cieszę, ze tak się poukładało. Tym bardziej, że Halina pięknie się zadomowiła i nie miała żadnych zakusów na kota:)
 7. teraz możesz sobie lody zrobić jak należy:)
 8. Halinka tez nie dotarla, bo Ciocia Beaty w szpitalu wylądowala. Halinka podobno nad wyra dobrze. I wyniki się jej poprawiły. Muszę Beatę przycisnąć żeby je przesłała plus jakieś zdjęcia Halinki. Ale prawdę pisząc, to wciąż tyle się dzieje w psich sprawach, że jak nikt nic pilnego nie chce, to staram się nie tykać telefonu, bo wiszę na nim zbyt wiele i miałam wielķą frajdę jak w gòrach spędziłam czas bez prądu o możliwości doładowania telefonu:) Ostatecznie okazało się, że jednak można było tel podładować ale z pełną premedytacją z tego nie skorzystałam a i tak wszystko tutaj biegło dobrym rytmem:) I Halinka i inni podopieczni przeżyli jakoś beze mnie:)
 9. Jutro powinnam mieć już komplet rzeczy:)
 10. Jeśli dorcia jest ZA, to ja tym bardziej:)
 11. Po dokonaniu zakupów przez Nagra & Anna oraz dorcia2, podsumowanie wygląda następująco Podsumowujemy kramik:) uxmal: 5d za 10+5e za 10+ 71 za 80= 100 (wpłacone) Olena84 numer 9 za 3 (wpłacone) Patrycja96 44 za 3+ 63 za 7= 10 martucha854 48b za 10+ 72 za 5+ pokrywki za 4,50= 19,50 (wpłacone 20) Usiata 75 za 30 (wpłacone) Negra & Anna zakupy za 26 złotych dorcia2 zakupy za 28 złotych Łącznie mamy 217 złotych na Halinkę i Prośka
 12. a ja przegapiłam wpis:) To jesteśmy kwita;) Marta zamieniła jedne szklanki na pokrywki od puszek, więc drugi komplet zapisuję Tobie. Idę oznaczyć Twoje zakupy i dopisać wszystko:)