• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

ludwa

Members
 • Content count

  25446
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

ludwa last won the day on December 1 2016

ludwa had the most liked content!

About ludwa

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

4478 profile views
 1. Numer 4 za wywoławczą poproszę
 2. to ja jeszcze adidasy 65 poproszę
 3. W sumie dobry pomysł. Mleko znika. Przewozimy je sobie z całym wyposażeniem matek karmiących i kartonem z mlekiem:) Zaraz zaczną się podkłady. A na te już tracimy majątek. W piątek lądują u mnie, to może jakieś lepsze zdjęcia uda się zrobić kluchom, wtedy bym załozyła
 4. Karma dotarła, dziękujemy Halinka w piątek idzie na badania i zobaczymy co z jej ropomaciczem:(
 5. :) Nie, szczeniąt (tak małych) unikamy jak ognia i sterylizujemy wszystko, co się da wysterylizować Pojechałyśmy odłowić w pewne miejsce pozostałe 2 ok 2-3 miesięczne szczeniaki, zanim zdziczeją. W ubiegłe lato miałyśmy stamtąd 4 takie grzybki. Najpierw dziewczyny złapały dwa, zostały jeszcze 3 i to po nie pojechałyśmy ale się wycwaniły i nie udało się tym razem. Za to ludzie donieśli, że dwie lub 3 suki były szczenne. takie zdziczałe, co się kręcą po okolicy, więc poszłyśmy w las. tam, za opuszczonym domostwem, znalazłyśmy takie 5 grzybków. Suki nie było. No i bałyśmy się, że gdzieś je wyniesie i bedą kolejne dzikusy w okolicy. Tam psy zgłaszane do gminy albo giną bez wieści albo trafiają do Radys :( Wiemy o dwóch sukach i teraz 2 szczeniętach. Olga i Tomek z TROPu jak tylko ogarną pilniejsze sprawy, mają próbować je odławiać, my wysterylizujemy. Zobaczymy, jak w miarę będą współpracowały, to będziemy im szukać domów, jeśli okażą się zupełnie dzikie, to wysterylizujemy i wypuścimy w tamto miejsce. A grzybki odchowamy i będą szukać domów.
 6. Nie ale jak gdzieś można wniosek złożyć, to ja chętnie:) A tak serio, to nie tylko ja je niańczę:) Zmieniamy się, żeby jakoś w miarę sprawiedliwie nieprzespane noce podzielić:)
 7. Serdecznie dziękuję Dam znać. Czekam na wieści od Halinki (nie chcę zawracać głowy w czasie urlopu i weekendu) Gdyby działo się coś złego, to Beata by dzwoniła na pewno, więc zakładam, że wszystko jest w porządku. A poza tym, mamy od groma roboty....Poza dorosłymi psami pod opieką 11 szczeniąt. W tym 5 sztuk na butelce... I tak je niańczymy na zmianę:) I tfu, tfu, nie chcę zapeszać ale dzieciaki rosną z dnia na dzień i dzisiaj pierwsza klucha zaczęła nawet lekko nas i rodzeństwo podgryzać (właściwie to memłać, bo zęby się przebijać próbują dopiero;)) Ale przypominamy sobie nocne wstawanie do dzieci;) jest wesoło
 8. No. Ja wielu rzeczy sobie nie wyobrażałam do tej pory ale już wiem, że o ile moja wyobraźnia ma jakieś ograniczenia, to inne wyobraźnie nie mają żadnych granic:)
 9. ekonomiczniej i bardziej elegancko nizli lep u kazdego drzewa czepiac
 10. stary, tradycyjny i skuteczny muchozol. Jeden psik i po bolu. Zadne lepy sie nie umywaja
 11. Witam Poprosze za wywolawcze 45, 46 i 47
 12. Moze lepiej w piątek, żeby na poniedziałek doszła. Halinka pojechała na tydzień urlopu (a wyjechała w ub. piątek) ale lepiej niech karma nie krąży:)