Jump to content
Dogomania

Oberwart 16-17 lipca 2011


aro

Recommended Posts

Ha ha ha. Polskie baski z nami w Austrii, to nie pierwszyzna ;) (znów pozdrówka dla Asiaczka)
Jamnicze, jamniory Oberwart maja także w sobotę, więc może sobie pokibicujemy nawzajem ;)
Szombatheli żeśmy odpuścili. Ze względów racjonalno-emocjonalnych ;) Bo niech by się zdarzyło, przypadkiem, zdobyć węgierskiego CACa, to by był przyczynek do kolejnych wyjazdów w celu dokończenia championatu... Ryzyko, związane z kolejnymi wydatkami ;) A z Austrii brakuje nam jednego CACA z klasy pracujacej (to wymóg) do championatu i grzechem by było odpuścić.
Ps.
A jest w tym roku tytuł Zw.Austro-Węgier ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']Ha ha ha. Polskie baski z nami w Austrii, to nie pierwszyzna ;) (znów pozdrówka dla Asiaczka)
Jamnicze, jamniory Oberwart maja także w sobotę, więc może sobie pokibicujemy nawzajem ;)
Szombatheli żeśmy odpuścili. Ze względów racjonalno-emocjonalnych ;) Bo niech by się zdarzyło, przypadkiem, zdobyć węgierskiego CACa, to by był przyczynek do kolejnych wyjazdów w celu dokończenia championatu... Ryzyko, związane z kolejnymi wydatkami ;) A z Austrii brakuje nam jednego CACA z klasy pracujacej (to wymóg) do championatu i grzechem by było odpuścić.
Ps.
A jest w tym roku tytuł Zw.Austro-Węgier ?[/QUOTE]
Z przyjemnością Wam pokibicujemy, tym bardziej, że my też jesteśmy zajamniczeni :)
A z jakim jamnikiem jedziesz?

cha cha, ja się właśnie tak wpakowałam w zeszłym roku. Zależało mi na CACIBach, bo chciałam Sajduni zrobić Interka (no i się udało ;)), a że przy okazji dostała tu i tam CACa :diabloti:...
[quote name='Elitesse']my bedziemy w Oberwarcie :)

Zwyc Austro - Wegier jest co roku[/QUOTE]
A co to takiego, bo pierwsze słyszę? Trzeba mieć z obu wystaw BOB?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']trzeba zdobyc CACIB na obu wystawach - w sekretariacie daja dyplom i rozetke :)[/QUOTE]
O kur.... a ja nic o tym nie wiedziałam, w zeszłym roku zdobyliśmy właście CACIB na jednej i drugiej wystawie, no szkoda. W tym roku może się przecież nie udać.
O odbiorze pucharu za CACIB w Austrii też dowiedziałam się dopiero w Polsce, ale była jazda z załatwianiem :evil_lol:, ale dzięki pomocy [B]Asiaczka [/B]mam pucharek już w domu :p

[B]Elitesse [/B]a co trzeba zrobić, bo drugi dzień mamy na Węgrzech, i wtedy trzeba z oboma CACIB iść do sekretariatu? I co powiedzieć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']O kur.... a ja nic o tym nie wiedziałam, w zeszłym roku zdobyliśmy właście CACIB na jednej i drugiej wystawie, no szkoda. W tym roku może się przecież nie udać.
O odbiorze pucharu za CACIB w Austrii też dowiedziałam się dopiero w Polsce, ale była jazda z załatwianiem :evil_lol:, ale dzięki pomocy [B]Asiaczka [/B]mam pucharek już w domu :p

[B]Elitesse [/B]a co trzeba zrobić, bo drugi dzień mamy na Węgrzech, i wtedy trzeba z oboma CACIB iść do sekretariatu? I co powiedzieć?[/QUOTE]

trzeba w sekretariacie pokazac obie karty ocen i te kartoniki CACIB

Link to comment
Share on other sites

jakie to wszystko proste - dajesz kartoniki i masz ;)
Elitesse, a nie zobaczyliście, czy odnotowują odbiór kartoników u siebie ? Pytam, bo tak mi przyszło do głowy, że mimo iż Jamnicze nie odebrała nagrody w zeszłym roku, to właściwie tytuł zdobyła...
Jamnicze, jedziemy z krótką mianiaturą. Masz ją tutaj [URL="http://www.jamniki.net"]www.jamniki.net[/URL]
Niestety, nie umiem podpiąć linka do profilu ;(
Ps.
Ale w sumie, jak na okres wakacji i trasę na południe, to niewiele osób się odezwało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aro']jakie to wszystko proste - dajesz kartoniki i masz ;)
Elitesse, a nie zobaczyliście, czy odnotowują odbiór kartoników u siebie ? Pytam, bo tak mi przyszło do głowy, że mimo iż Jamnicze nie odebrała nagrody w zeszłym roku, to właściwie tytuł zdobyła...
Jamnicze, jedziemy z krótką mianiaturą. Masz ją tutaj [URL="http://www.jamniki.net"]www.jamniki.net[/URL]
Niestety, nie umiem podpiąć linka do profilu ;(
Ps.
Ale w sumie, jak na okres wakacji i trasę na południe, to niewiele osób się odezwało...[/QUOTE]
Śliczna ta jamnisia, z przyjemnościa ja pomiziam w Austrii :) chociaż wolę standarty - jest więcej psa do kochania ;) Widzę, że miałaś jedno i drugie, ciekawa jestem czy jest jakaś różnica w ich psychice.
[quote name='Elitesse']mysle ze spokojnie moze pisac ze taki tytul posiada skoro wygrala na obu wystawach

nie pamietam juz czy oni jakos sobie zapisywali ktory pies zdobyl tytul - ja odbieralam dyplom i rozete w oberwarcie[/QUOTE]
No to fajnie :) Czyli Saidi została w zeszłym roku Zwycięzcą Austro-Węgier, tak?
Elitesse, a jakiego masz sznupka? Będziesz w obu miastach?

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że choć to trochę upierdliwe, to dobrze by było, gdybyście napisali do organizatorów zapytanie w sprawie tytułu. Odpowiedź powinna być pozytywna, bo tytuł się należy z automatu za dwa CACIBy, a będziecie mieli podkładkę (a zawsze w naszym środowisku znajdzie się życzliwy ;) który powie: Macie Zwyc. Austro-Węgier ? To udowodnijcie... )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No nie spotkaliśmy ;( Choć dwa razy zaglądaliśmy na ring 9.
My plan zrobiliśmy w 110 %. CACA, CACIB, BOB i 4 BOG.
A jak poszło reszcie ?
Ps.
Za Zw. Austro-Węgier (przynajmniej w tym roku) jest rozeta i dyplom.

Link to comment
Share on other sites

Też Was szukałam, kilka razy okrążyłam ringi z jamnikami. Troche ich tam było więc nie chciałam do każdeko podchodzić i pytać, czy to Wy ;). Myślałam, że Wam będzie łatwiej, bo basenji było niewiele, a tricolorek to tylko Sajdusia :)
I chyba nawet Was widziałam, bo weszłam na Waszą stronkę i była tam taka Pani w bluzeczce w biało czerwone paski.
Ale z tym tytułem, to nie rozumiem. My byliśmy i tak jak pisała [B]Elitesse [/B]poszliśmy do sekretariatu z kartami oceny i wpisanymi CACIBami. Dostaliśmy piekny okolicznościowy medal "Savaria Winner 2011", nie było rozetek ani dyplomów, tylko ten medal. Kiedy pytaliśmy o zeszły rok, Pani pogratulowała nam tytułu, ale powiedziała, że medalu dać nie może bo wszystkie maja wygrawerowany rok ;)

Nasze wyniki:
[B]LOVE IS ON MY SIDE Asiaczek FCI[/B] (basenji):
Oberwart (Austria): dos.1, CACA, BOS, [B]CACIB[/B] :)
SZombatheli (Węgry): dos.1, CAC, BOS, [B]CACIB[/B], [B]BOB[/B], i na finałowa piątka na grupie :)

Oraz tytuł [B]Savaria Winner 2011[/B]
[IMG]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/003-53.jpg[/IMG]

Bardzo nam było miło poznać hodowlę charcików Forum Romanum. Dziękuję za miłe towarzystwo i pogaduchy oraz do zobaczenia na kolejnych wystawach.

Link to comment
Share on other sites

w austrii daja rozetki - ta czerwono zielono biala :

[IMG]http://www.daiquincy.eu/News/Szbhly_obwrt.jpg[/IMG]


my z Oberwartu przywiezlismy dla [B]Tess - V1 Veteransieger[/B] i ukonczony [B]CHAMPIONAT AUSTRII WETERANOW [/B]:multi:

a dla Feli niestety tylko V1 w klasie mlodziezy :-(

bardzo dziwne bylo sedziwanie na sznaucerowym ringu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Gratulacje, bardzo ładne trofea :)

(medal będzie się łatwiej odkurzać niż rozetkę :evil_lol:)[/QUOTE]

Ha, ha ;) moja żona mówi to samo ;)
Elitesse, ale widzę, że na Węgrzech poszło znacznie lepiej... Piękny zestaw ! Gratki !
Jamnicze, faktycznie, większość czasu małżonka spędziła z Mambą na kolanach, a ja latałem po znajomych i składałem dokumenty do championatu. Potem, w oczekiwaniu na finały, wyskoczyliśmy do kawiarni na lody ;) (dobre, ale pierońsko drogie)
Bardzo fajny medal. Gratki !
A o dyplomie i rozetce wyczytałem w katalogu, ale często tak jest, że nagrody są troche inne niż piszą.
Jeszcze raz gratki i pozdrówka z brzegów Balatonu ;)
Ps.
Za drugim razem nawet spotkaliśmy przy ringu Matyasa jednego baska i przechodząc koło niego głośno i wyraźnie mówiliśmy po polsku. Ale to nie Wy byliście... ;(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...