Jump to content
Dogomania

Lordette


Sebastian

Czy podoba Ci się temat Z & Z.My dogs...  

12 members have voted

  1. 1. Czy podoba Ci się temat Z & Z.My dogs...



Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Giovani']:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: jeszcze nad ogonem popracuję...


uuu jeszcze trochę...a po czym oceniasz?[/quote]


hehehe, jakby to powiedzieć, jako "fachowiec" oceniałam z fotki, ale chyba miałam omamy, bo już jej nie widzę - fotki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='porterin']hehehe, jakby to powiedzieć, jako "fachowiec" oceniałam z fotki, ale chyba miałam omamy, bo już jej nie widzę - fotki :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
hehe, Giovani poprosil o usuniecie "flaka" :)
[quote name='blaira'][COLOR=DarkSlateGray]Giovani gratulacje dla super występu...chodzi mi oto, że super razem wyglądacie i Zośka stoi jak posąg...prezentacja 1 klasa!!! [/COLOR][/QUOTE]
No mowilam, ze w Gdyni sedzina ustawila od najgorzej do najlepiej pokazywanego psa :)

Link to comment
Share on other sites

:oops: :oops: :oops: Mea culpa!

Ale na usprawiedliwienie, gratki napływają "zewsząd" ;) , a my wolimy osobiście :lol: ;) !

A komunikacja na linii Kaszuby - Wrocław - Warszawa nie zakłócona, więc wszystko wiemy i zawsze Was pozdrawiamy, a kiedy trzeba - wspieramy całm sercem! Ale mi się ładnie napisało :eviltong: ;)

Kasia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani']A my z wzajemnością:Rose: :popcorn:[/quote]

to:popcorn: to w Toruniu w takim razie :cool3:

[quote name='Patka']a do Nas wpadacie :razz: o lokatę nie musicie sie martwic ostatnie miejsce grzeja dl a Rudofliny :evil_lol:
a serio gratulacje :multi:[/quote]
słuchaj Patka , każda lokata jest dobra :cool3: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nas w Toruniu nie będzie, szkoda bo bardzo chciałam wymiziać Rudolfinę :loveu:, ale końcówka wakacji będzie dla nas "gorąca".

Natomiast z Zosią zobaczymy się w Sopocie i mam nadzieję, że z dużą częścią znajomych staffikowców, bo słyszałam, że będzie nas sporo:lol:

Oby tylko pogoda dopisała, bo ta w zeszłym roku popsuła plany, miłe plany z tego co pamiętam:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']brak lokaty też :evil_lol:
no to ciekawie sie zapowiada teraz trzymajcie kciuki za narodziny sensownie przed lub po wystawie żeby nie zapeszyć :cool3:[/quote]
Weź no się zbieraj szybko :cool3: zobacz jaka fajna impra się szykuje w Toruniu :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...