Jump to content
Dogomania

Iuza Beradze


Recommended Posts

Sędziował mi bulterierkę miniaturową. Miły pan w garniturze, pięknie śpiewa. Dotykał psiaka, pierwszy raz stawiałam małą na stół. Zajrzał*sam w zęby. Opis dał dość ogólny, ale fajny - klasa baby, więc ciężko o precyzyjne opisywanie. ;) Mam małe doświadczenie więc ciężko mi się*wypowiadać w kontekście innych sędziów. Nic nie pisał*w opisie o ruchu czy kątowaniu, pisał o głowie, korpusie, całym wyrazie psa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Rewelacyjny sędzia!
Oceniał mojego psa w klasie baby. Opisane mam właściwie wszystko w karcie ocen. Bardzo dokładnie ocenia psy, moim zdaniem bardzo sprawiedliwy, nie wchodzi w układy i układziki. Jak pies ma wady, to będzie to wpisane w kartę ocen. Zalety oczywiście też ;) Ocenia charakter psa, z czym niestety nie spotykam się zbyt często. Na pewno w dużej mierze również dzięki niemu mój pies żyje, bo jako jedyny rozpoznał u niego chorobę i kazał natychmiast udać się do konkretnego specjalisty. Więc wiedzę moim zdaniem ma i uważnie przygląda się psom, przykłada się do sędziowania. Z wielką ochotą udam się do niego jeszcze raz!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...