Jump to content
Dogomania

Oddam szczeniaczki (Śląsk) - Wszystkie pieski znalazły domki


Krasnal

Recommended Posts

JOMA-nie mam zamiaru się z Tobą kłócić, a tym bardziej się usprawiedliwiać. W ogóle mam wrażenie, że nie przeczytałeś całego wątku.Jeśli chcesz mieć gwarancję, że suka zostanie wysterylizowana, to proszę bardzo mogę wstawić fotkę potwierdzenia od weta mi na młodych nie zależy. Pewnie się zdziwisz, ale moja druga suka jest wysterylizowana i poprzednia również była ot co! Tak samo, jestem ciekawa skąd wiesz co będę robiła za pół roku?
"nie wiedziałaś, że o żywe istoty trzeba dbać !" - chyba ktoś inny nie wiedział, skoro wyrzucił sukę w ciąży...
"to jest kupa czasu i kupa pieniędzy - ciężka harówa !"- no tak, musiałam za jedzonko sporo zapłacić, za dojazd do nowych domków również zapłacę, a roboty też trochę było, nie powiem także dziękuję za zrozumienie...

Następnym razem, zanim na kogoś wyjedziesz to się zastanów czy masz za co. Obrażanie też zazwyczaj efektów nie przynosi...

A teraz dla tych co troszkę bardziej śledzą wątek:
Pragnę tylko poinformować, że do oddania został jeszcze tylko Malutki :D
3 psiaczki znalazły domki u osób blisko siebie- u jednej będzie mieszkać w bloku, u drugiej osoby pół na pół, a u trzeciej na podwórku. Jedna z nich już zadeklarowała, że będzie wysyłać fotki i informować o stanie zdrowia pieska. Z dwoma pozostałymi jeszcze nie rozmawiałam, ale przypuszczam, że nie będą miały nic przeciwko :)

Link to comment
Share on other sites

Budę ma ocieplaną pianką i dwu warstwowymi płytami + siano/ słoma. Na pewno nie będzie na sznurku czy łańcuchu. Kojca jak narazie nie mają, wiec psiak będzie miał całe podwórko do siebie. Płot jest betonowy bez jakichkolwiek dziur. Boją się tylko, że będzie uciekał podczas otwierania bramy... Mają zamiar go porządnie wytresować (na podstawie programu "zaklinacz psów", kiedyś widziałam jeden odcinek ale nawet nie pamiętam o czym). Ludzie całkiem do rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem jak inni, ale ja osobiście bym nie polecała wzorować się na sposobach "wychowania" psów przez Cesara Milana... Zresztą, można poczytać i tu na forum niezbyt przychylne opinie co do jego szkoleń (w skrócie: człowiek-pan i władca, pies ma robić to co mu się każe za wszelką cenę)...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Krasnal']Wszystkie pieski znalazły domki :)[/QUOTE]

Bardzo. bardzo się cieszę:lol: Czytałam wątek, ale właśnie po ostatnim poście JOMY opadły mi ręce. Chciałam nawet jej odpowiedzieć, ale uznałam, że może powinna odpocząć i nabrać dystansu. Często przez fałszywe oskarżenia, pomówienia czy nieuzasadniony atak można zrazić do swojej osoby lub organizacji, którą się reprezentuje, wiele osób. Ja również tego doświadczyłam, a wystarczyła zwykła ludzka życzliwość. Ale udowodniłaś Krasanal, że bez pomocy też się udało.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...