Jump to content
Dogomania

Grafit nareszcie w upragnionym DS!!!;)


MARCHEWA

Recommended Posts

Na fotkach wygląda na zadowolonego.
Kila dni temu dostałam info,że fajny domek w okolicy szuka dużego psa i posłałam im fotki Grafita i szczerze mówiąc miałam wielką nadzieję,że się spodoba,niestety ludzie wybrali inną suczkę ze schroniska(dobre i to)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Figo,wpłynęły pieniążki od ciebie(85zł)to jest za sierpień i wrzesień,tak?

Próbowałam zrobić bazarek dla Grafita,ale czasowo nie dałam rady,może uda mi się przekazać rzeczy komuś innemu,kto go zrobi,zapytam dziewczyn z Olsztyna.

Muszę wam napisać co zrobili moi sąsiedzi,którzy mieszkają 2 domy dalej,mają duży dom,dwoje dzieci i mieli psa............
Psa jako szczeniaka wzięli sobie jesienią,długo nie miał budy,leżał na betonowych schodach,przed zimą doczekał się budy,zbili sami z desek,nie była zbyt duża,ale szczeniak się mieścił.Max nieoczekiwanie chyba dla sąsiadów wyrósł na dużego psa,buda stała się za mała,pies za silny,nikt nad nim nie pracował,psiak skakał po ludziach,bo sąsiedzi dopiero robią ogrodzenie,a jak go przywiązywali to strasznie szczekał.No i miarka chyba się przebrała jak zaczął im kopać doły w ogródku,po tym jak pani domu posadziła kwiaty...........Max tydzień temu zniknął...........wersja sąsiadów-uciekł DO LASU!!!
Ludzie wykształceni,na pozór piękna,szczęśliwa rodzinka!!!Jeżeli tacy ludzie są w stanie pozbyć się psa,to co się dziwić innym???!!!Bo oczywiście nikt w wersję o ucieczce nie wierzy.Modlę się tylko,żeby prawda nie była zbyt okrutna.

Edited by MARCHEWA
Link to comment
Share on other sites

Wysylam Grafitkowi jak mam cos na zbyciu ;) Ale mozna to liczyc jako sierpien i wrzesien ;)

Szkoda tego psiaka strasznie :shake: Juz lepiej byloby gdyby przywiazali go do plotu schroniska niz pozbywali sie na wlasna reke.... Mam nadzieje ze ten psiak nie kona gdzies przywiazany do drzewa :placz:
Ludzie wyksztalceni piszesz....... maja tylko papierek. Zero empatii, czy racjonalnego podejscia do sprawy... :shake:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny-nie mam neta. pisze od kolezanki tak na szybko. Zdjec jest duzo wiecej... za jakis czas wkleje napewno.MARCHEWA straszne to co napisalas o tym psie...i dziekuje,ze wkleilas dane do ogloszen Grafcia na bazarek ogloszeniowy to pakiet nie przepadnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Muszę wam napisać co zrobili moi sąsiedzi,którzy mieszkają 2 domy dalej,mają duży dom,dwoje dzieci i mieli psa............
Psa jako szczeniaka wzięli sobie jesienią,długo nie miał budy,leżał na betonowych schodach,przed zimą doczekał się budy,zbili sami z desek,nie była zbyt duża,ale szczeniak się mieścił.Max nieoczekiwanie chyba dla sąsiadów wyrósł na dużego psa,buda stała się za mała,pies za silny,nikt nad nim nie pracował,psiak skakał po ludziach,bo sąsiedzi dopiero robią ogrodzenie,a jak go przywiązywali to strasznie szczekał.No i miarka chyba się przebrała jak zaczął im kopać doły w ogródku,po tym jak pani domu posadziła kwiaty...........Max tydzień temu zniknął...........wersja sąsiadów-uciekł DO LASU!!!
Ludzie wykształceni,na pozór piękna,szczęśliwa rodzinka!!!Jeżeli tacy ludzie są w stanie pozbyć się psa,to co się dziwić innym???!!!Bo oczywiście nikt w wersję o ucieczce nie wierzy.Modlę się tylko,żeby prawda nie była zbyt okrutna.[/QUOTE]
Biedny psiak, ciekawe co się z nim stało :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vilena']Biedny psiak, ciekawe co się z nim stało :([/QUOTE]

Ja też się zastanawiam jaka jest prawda,serce aż boli jak sobie pomyślę,że teraz gdzieś przerażony i głodny szuka domu,to było jeszcze psie dziecko.Myślę,że go sami wywieźli ale sąsiadom nic nie udowodnię.
Zawsze mówiono,że najgorzej mają psy na wsi,że tam ludzie od pokoleń traktują zwierzęta tak a nie inaczej,a tu osiedle domów pod miastem,ludzie z miasta i następny przypadek z mojej okolicy:
Następna rodzina mieszka kilkanaście domów dalej,pani pracuje w US na wysokim stanowisku.Wprowadzili się rok temu i zaraz pojawił się śliczny szczeniaczek i koteczek,które szczęśliwe biegały wokół domu,ale kiedy minął rok sielanka się skończyła,koteczka koci się 2 razy do roku na tarasie i jest zostawiona sama sobie bo do domu jej nie wpuszczają a pies stoi na łańcuchu przy rozwalającej się budzie.Przed zimą zgłosiłam gdzie trzeba aby upomnieli właścicieli,że pies przy budzie z dziurawym dachem nie przetrwa zimy i poskutkowało,że połatali budę ale przenieśli ją razem z psem na sam koniec działki gdzie diabeł mówi dobranoc.Pies siedzi tam sam jak palec a kolejne kocięta giną na ruchliwej drodze przed domem tych ludzi.A te co przeżyją i tak nie przetrwają zimy bez schronienia.

Normalnie nie trzeba iść do schroniska żeby się załamać.

Link to comment
Share on other sites

Do ogłoszeń Grafita dałam taki tekst,jeżeli coś byście zmienili to dajcie znać:

Tekst:
Młody Grafit-piękny pies dla aktywnych ludzi!!!


Grafit to młody 3 letni,wspaniały pies,przyjaciel ludzi i zwierząt,który szuka domu.
Pies został zabrany ze schroniska przez wolontariuszy ponieważ bez kontaktu z człowiekiem popadł w straszną depresję i przestał jeść.
Grafit kocha ruch i zabawy,wspaniale pływa,to wulkan energii idealny przyjaciel dla ludzi aktywnych,którzy szukają kompana do spacerów i wypraw.[INDENT]Grafit uwielbia być rozpieszczany i głaskany,nie ma w nim cienia agresji.Bardzo ładnie jeździ w samochodzie,chodzi na smyczy,toleruje inne psy i koty,szybko aklimatyzuje się w nowym miejscu,jest bardzo ufny.
To wulkan energii dlatego dom z ogrodem to dla niego najlepsze miejsce.
Jego opiekunka określiła go jednym zdaniem:,,duży przytulak,,ale wyglądem wzbudza respekt u obcych osób,dlatego idealnie nadaje się na stróża posesji.
Obecnie Grafit przebywa w hoteliku w Gwieździnie obok Człuchowa(Pomorskie) i tam czeka na swoją nową rodzinę i na szansę na normalne i dobre życie.

Grafit jest zaszczepiony,odrobaczony i wykastrowany.[/INDENT][INDENT]Zainteresowanym możemy przesłać filmiki z Grafitem.[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ze tak dawno nie zagladałam do Ciebie Grafcio ale nie mialam dostepy do netu.
Przelewam na konto pieniadze z bazarku dla Grafita [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224656-Psio-koci-bazarek-kosze-wiklinowe-obroze-ubranka-ZAKONCZONY-ROZLICZAM[/url] ( nie udało mi sie go nadal rozliczyc, juz dosc duzo czasu mineło i mysle ze juz go nie rozlicze wiec przelewam kwote jaka została juz wpłacona ) minus 61 zł ktore wpłaciłam juz jakis czas Aprilce potwierdzenie na jej watku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205272-szalona-Aprilka-w-ds!/page28[/url]

Wpłacam : 262 zł :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkasiiiar']Przepraszam ze tak dawno nie zagladałam do Ciebie Grafcio ale nie mialam dostepy do netu.
Przelewam na konto pieniadze z bazarku dla Grafita [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224656-Psio-koci-bazarek-kosze-wiklinowe-obroze-ubranka-ZAKONCZONY-ROZLICZAM[/URL] ( nie udało mi sie go nadal rozliczyc, juz dosc duzo czasu mineło i mysle ze juz go nie rozlicze wiec przelewam kwote jaka została juz wpłacona ) minus 61 zł ktore wpłaciłam juz jakis czas Aprilce potwierdzenie na jej watku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/205272-szalona-Aprilka-w-ds%21/page28"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205272-szalona-Aprilka-w-ds!/page28[/URL]

Wpłacam : 262 zł :)[/QUOTE]

Wow,to ogromne wsparcie dla Grafita,Kasiu:Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Dzien dobry Grafitku...
Nadal nie moge uwierzyc ze nikt po Ciebie nie dzwoni :placz:[/QUOTE]

Faktycznie,telefon milczy...........ale inne psiaki z naszego schronu,małe i duże,poogłaszane przez dziewczyny z Olsztyna nie mają wzięcia,adopcje od kilku miesięcy stoją w miejscu.....tragedia jakaś.Za to na ulicach co raz więcej maltańczyków z pseudo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...