Jump to content
Dogomania

Buldożek francuski + OFF


anutka

Recommended Posts

  • Replies 6.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie będę jej wystawiać...nie będzie miała szczeniaczków,to chyba wystawy są nie potrzebne....ale spróbuj mnie Draczyn jakoś przekonać to może zmienię zdanie :D .BO ja jestem strasznie nie zdecydowana,raz chcę,a raz nie.Teraz decyzja jest na nie :lol: .A po za tym nie wiem czy ona by sobie poradziła na ringu.Bo ja jej niczego nie uczyłam,a wystawa w moim mieście już niedługo,więc chyba nie zdążymy się przygotować :( .

Link to comment
Share on other sites

Nie musi mieć szczeniaczków, ale może być wystawiana. To zależy czy ty i ona polubicie wystawy. Niektóre pieski b. lubią, a niektóre nie znoszą. Spróbować warto. Nie wiem skąd jesteś, bo do ystawiania najlepiej przygotowują treserzy - ci którzy tresują psy na psa towarzysza. arto spróbować

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Mam nadzieje,ze jest tu duuuzo milosnikow i wlascicieli buldogow francuskich.(powiedzcie cos o nim!)
Ja posiadam ow malucha.
Mam pytanie,czy miesliscie problemy z dominacja u swojego pupila?
Jak ja okazywal-warczal,gryzl?W jakich sytulacjach?
Przegladajac to forum,widze,ze jest tu wielu hodowcow tej wspanialej i uroczej rasy np. Draczyn-ktora ma wspaniale buldogi francuskie! :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Są dwa typy buldożków - jedne tak jak Tobiaszek. Kupiliśmy o jak miał 8 mies. i o tej por nic się nie zmienił, ale wię kszość buldożków rozrasta się az do 2,5 roku. Suczka powinna mieć mniejszą głowę niż samiec. Sędziowie często u suki z dużą głową piszą - samcza głowa i obniżają ocenę. Ocenę to możę za dużo powiedziane, ale lokatę

dobranoc wszystkim. do jutra

dobranoc, widzę, że niema chętnych do dyskusji

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem , gdzie mieszkasz, bo w większych miastach przy każdym oddziale Związku Kynologicznego jest sekcja tresury psów. Można zapisać pieska na kurs psa towarzysza i tam wszystkiego się nauczy. Buldożki nogół sa b. podatne na szkolenie. Poslałam 2 psy z mojej hodowli . Na zakończenie, na egzaminie dostały złote medale. Pies, aby iść na szkolenie nie musi mieć papierów. Kursy naogół zazynają się we wrześniu i trwją 3 mies. Można też z treserem umówić się na szkolenie indywidualne, ale to jest droższe i mniej skuteczne. Są też ksiązki o tresurze

Dzieńdobry. Witam wszystkich

Dziendobry - jeszcze śpicie śpiochy?

Link to comment
Share on other sites

Witaj Moloska!!!faktycznie fajne stworzonka te buldozki - zawsze mnie rozczulaja :wink:
Co do Twojego pytania na temat wyeliminowania pewnych zachowan u psiaczka polecam udanie sie z nim do psiego przedszkola -jesli to maluszek ,a na podstawowe szkolenie psa towarzysza jesli to mlodzieniaszek.Popieram Draczyn!!!
Tu na forum takze mozesz skorzystac z doswiadczen osob,ktore mialy podobne problemy z psiakami w dziale szkolenia i behawioryzm!!!
Mam nadzieje,ze szybko uporacie sie z chwilowym problemem i bedziecie tworzyc wspolnie zgrany team.Pozdrawiam!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry.
Draczyn, możnaby połączyć te tematy tylko byłoby to troche ze sensu. Utworzyłby się bałagan i w końcu pogubilibyśmy się w tym

Dzień dobry
Ja już dawno nie śpię. Własnie rzuciłam się z siostrą w wir sprzatania. Teraz zrobiłyśmy sobie małą przerwe ale zaraz wracamy do roboty. Spokojnie przed komputerem usiade pewnie dopiero po południu

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że nie zareagowałam od początku, bo każdy nowy, który zaczyna pisać tworzy nowy temat i nie wiadomo w którym temacie pisać, a możę chociaż zdjęcia możnabybyło przenieść do tematu buldożę francuski", albo połączyć w "buldożęk francuski i zdjęcia"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...