Jump to content
Dogomania

BASSET+ JAMNIK = jak BRACIA SYJAMSCY, znalezieni razem w lesie - wrócili do domu.


magiraf

Recommended Posts

moze dajcie ogłoszenie w prasie - w Olsztynie - kupie dorosłego baseta - zrozpaczona rodzina oplakuje naszego Frania...

moze ta Pani zadzwoni...

sarkazm...

a moze tak - kupić jej adresatmi i podarować - poprzez schronisko /podarowac pocztą/ niech jej wysla.a wam pokaza pokwitowanie

dziwna sprawa:/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nic się niestety nie ruszyło.. nie wiem, ale chyba już nic nie zrobimy. Schronisko nam nie pokaze danych tej kobiety przecież.

Pieniążki doszły już dawno, i ktoś tutaj pisał żeby wysłać na skarpetę, co mam w końcu z nimi zrobić? Gdzie przelać? ;) A może chociaz w połowie baseciarze zgodzą się pomóc tej suni.. dług ma chyba z 800zł. [url]http://www.dogomania.pl/threads/198578-Foxterierka-Frania-z-WIELKĄ-PRZEPUKLINĄ!Zbieramy-na-diagnozę-leczenie-sterylkę-i-DT[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Nic się niestety nie ruszyło.. nie wiem, ale chyba już nic nie zrobimy. Schronisko nam nie pokaze danych tej kobiety przecież.

Pieniążki doszły już dawno, i ktoś tutaj pisał żeby wysłać na skarpetę, co mam w końcu z nimi zrobić? Gdzie przelać? ;) A może chociaz w połowie baseciarze zgodzą się pomóc tej suni.. dług ma chyba z 800zł. [url]http://www.dogomania.pl/threads/198578-Foxterierka-Frania-z-WIELKĄ-PRZEPUKLINĄ!Zbieramy-na-diagnozę-leczenie-sterylkę-i-DT[/url]![/QUOTE]
A co z tym namiarem na kogos z TOZu? Udalo sie zlokalizowac ta osobe? Zawsze pozostaje nam ostateczna opcja, czyli zjawic w siedzibie TOZ w godzinach urzedowania i zobaczyc jaka bedzie reakcja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Niestety żadnego namiaru nie dostałam, nic z tego :([/QUOTE]

To moze warto sie przejsc do siedziby TOZ? Jak myslicie? W sumie pogorszyc sytuacji nie mozna, w najgorszym razie bedziemy w tym samym miejscu. Jutro przyjmuja w godz. 14:00-17:00, w piatek 08:00 - 12:00

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truskawa144']Jedynie olaolaa może sobie pogorszyć ponieważ pośrednio wykonuje wolontariat na rzecz TOZu a oni raczej nie będą zachwyceni, że znowu ktoś im patrzy na ręce. Najlepiej żeby poszedł ktoś kto nie jest wolontariuszem.[/QUOTE]

No własnie też się tego obawiam.
Poza tym wiem na pewno że w siedzibie TOZu przyjmuje ten facet starszy w okularach, on raczej nam nie pomoże, jest taki specyficzny i raczej mało sympatyczny.. Ale jak chcecie to mogę iść.
A może tam najpierw zadzwonic i zobaczyc jak zareagują (jak on zareaguje)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Nic się niestety nie ruszyło.. nie wiem, ale chyba już nic nie zrobimy. Schronisko nam nie pokaze danych tej kobiety przecież.

Pieniążki doszły już dawno, i ktoś tutaj pisał żeby wysłać na skarpetę, co mam w końcu z nimi zrobić? Gdzie przelać? ;) A może chociaz w połowie baseciarze zgodzą się pomóc tej suni.. dług ma chyba z 800zł. [url]http://www.dogomania.pl/threads/198578-Foxterierka-Frania-z-WIELKĄ-PRZEPUKLINĄ!Zbieramy-na-diagnozę-leczenie-sterylkę-i-DT[/url]![/QUOTE]

Olu oczywiście dysponuj pieniążkami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']No własnie też się tego obawiam.
Poza tym wiem na pewno że w siedzibie TOZu przyjmuje ten facet starszy w okularach, on raczej nam nie pomoże, jest taki specyficzny i raczej mało sympatyczny.. Ale jak chcecie to mogę iść.
A może tam najpierw zadzwonic i zobaczyc jak zareagują (jak on zareaguje)[/QUOTE]
Nie pomyslalam rzeczywiscie o tym zagrozeniu... Pozostaje wiec telefon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...