Jump to content
Dogomania

Galeria Gudzinka


Metheora

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424680_426578837378713_436433336_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/530106_426578947378702_67077419_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/217070_426579040712026_1049087298_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

no to mała relacja pt. co słychać :)
nic nie piszę ale jakoś nie ma kiedy ;/

Maluszki mają dziś 5 tygodni.
Są coraz fajniejsze i coraz bardziej rozrabiające, biegają, bawią się, gryzą, interesują się już też zabawkami szarpaki i piłki poszły w ruch :)
Jedzonko wchodzi pomału, Alisiak nieco odetchnął- nie ma już ochoty karmić dzieciaczków- pewnie przez te ząbki :)
Dziękujemy[B] riplay[/B] i [B]MyMadness [/B]za odwiedziny i spacerek - Nalah jest cudna :) może będą jakieś fotki ze spaceru???
Była też u nas BiPi z rodzinką, przyszła właścicielka Calvadosa- Alicja ( Pozdrawiamy Alicję -wiem że czytasz od dawna :cool3:-tylko nic nie chcesz napisać Gudzinkom :mad: ) i moi superowi Weterynarze z Azarem.
Maluchy miały więc tydzień niespodzianek, ku radości wszystkich odwiedzających są bardzo chętne do zabawy :)
Zdjęcia wstawię jak ogarnę :)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/526981_428531780516752_839805494_n.jpg[/IMG]

wszystkie pyszczki 5,5 tygodnia

zużywają sporo podkładów higienicznych, dużo jedzonka, dużo czasu i cierpliwości, trochę zabawek :D
są takie słodkie i śmieszne że można z nimi siedzieć całymi godzinami na podłodze :)

Edited by Metheora
Link to comment
Share on other sites

Metheora, to my bardzo dziękujemy za wspaniałe przyjęcie i super spacer! Dowiedziałam się tylu fajnych i przydatnych rzeczy, że bardziej owocnej wizyty nie mogę sobie wyobrazić :-D
Maluchy są przecudne, aż marzy mi się kolejny szczeniak w domu! Ale wytrzymam mam nadzieję chociaż rok, bo.. no właśnie: ilość obowiązków wrześniowo-szczeniakowo-szkoleniowych mnie przygniata. Nie mam czasu zjeść obiadu a co dopiero wstawić zdjęć, ale obiecuję w weekend wygospodaruję czas i podeślę zdjęcia ze spaceru. Wypadałoby zadbać też o własną galerię Nali :-)
Pozdrowienia dla gudzinkowej gromadki rozrabiaków i całusy gorące dla dużych Gudzinków!
riplay

Link to comment
Share on other sites

Gudzinki dziękują , oj tak czekamy na fotki :)
Ja mam jakieś problemy techniczne ze wstawianiem fot na dogo... ;/

Drugi szczeniak? ... jeden manchester -super, dwa jeszcze lepiej, trzy daje radę... a po wyżej to już kamikadze :D
no ja to na razie dziękuję za kolejnego chociaż maluszki śliczne- dobrze że już zarezerwowane to nie kusi :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Metheora[/B], a którego malucha bys sobie zostawiła, gdybyś "musiała"?
Mnie podoba się Cherry, ale nie widze głowy i ruchu, więc to tez tak troche "na czuja"...


Pzdr.[/QUOTE]

Cherry lub Cytrynówka,
drobne, ładne głowy ładne uszy, proporcjonalne bardzo Aliskowe :)
ale zobaczymy jak dorosną :)
Mam w dalekich planach zostawić suczkę po Azirze i Black Pearl :) ale muszę przyznać że obecne szczenięta mają przecudne charaktery, będę je obserwować :)

[quote name='MyMadness']Też bardzo wielkie podziękowania za przemiłe spotkanie! Nie mogłam po prostu wytrzymać ze szczeniaczkami że nie mogę zabrać ze sobą jednego (albo dwóch :evil_lol:). Uwielbiam wszystkie twoje manchestery Irena i mam nadzieję że nigdy nie prestaniesz propagować tej rasy ;)[/QUOTE]

Dwa??? hihi :)
Mam nadzieje Olu że kiedyś z jedną piękną dziewczynką ode mnie pojedziesz do domu :D
Spacer był fajny, trzeba kiedyś powtórzyć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...