Jump to content
Dogomania

Galeria Pheobe


Paaula

Recommended Posts

właśnie ja też olejek muszę kupić :) Ale jak pisze do tej pani z Vulpesa to nic nie odp już od 2 tygodni ... Muszę jutro zadzwonić chyba ,albo zamówie normalnie .

Co do zębów to nie wiem bo Arwena miała już wszystkie ,ale jak wet mówi że jeszcze czasu jest to możesz poczekać ,generalnie to Wam się aż tak nie spieszy ;) .

A co do hodowcy ,ja kontakt mam zawsze :loveu: . Mogę nawet w nocy zadzwonić jakby coś się działo .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Paaula']Słuchajcie mam takie pytanie. Brakuje mojej małej dwóch ząbków, w internecie czytałam, że w wieku 10 miesięcy powinny już wyrosnąć. Wet powiedział, że jest jeszcze czas, ale martwi mnie to.[/QUOTE]
Ale których zębów jej brakuje? Moje obydwie w tym wieku miały już piękny komplet.

Btw czasem niestety wet wetowi nierówny...

Link to comment
Share on other sites

Cześć :)

I co w końcu wybrałaś? :razz: Laki pod choinkę dostanie nową obrożę, dużo smaczków, zapas karmy i tacki z Animondy - jeszcze nie próbowaliśmy, i jestem ciekawa czy Lakiemu posmakują :) Tylko paczka musi przyjść - już tydzień idzie, i dojść nie może :shake:


Czekamy na zdjęcia Fibulca :) I Stelli też ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Cześć :)

I co w końcu wybrałaś? :razz: Laki pod choinkę dostanie nową obrożę, dużo smaczków, zapas karmy i tacki z Animondy - jeszcze nie próbowaliśmy, i jestem ciekawa czy Lakiemu posmakują :) Tylko paczka musi przyjść - już tydzień idzie, i dojść nie może :shake:


Czekamy na zdjęcia Fibulca :) I Stelli też ;)[/QUOTE]

Cześć Paula:)

Karolina a z kąt zamawiałaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']
Karolina a z kąt zamawiałaś?[/QUOTE]

Ale co?! :)

Obrożę z futrzakowa (czekałam na nią od września chyba - ale w końcu doleciała znad oceanu :roll:), a resztę, czyli smaczki i karmę z animalii. Wysłali 11 grudnia, a dziś jest już 20... Dla porównania, zamawiałam z allegro zabawkę dla brata - zamówiona 14 grudnia, a 16 była już u nas... :roll: Tak samo wysłałam Pauli smaczki w piątek - a dzisiaj do niej doszły, więc nie wiem dlaczego ta paczka z animalii tak długo leci...

Link to comment
Share on other sites

Gdy zima przybywa,
Boże narodzenie z nią idzie krok po kroku
i przynosi prezenty co roku.
Pierwsza gwiazdka błyska na niebie
i dom w kolędy śpiewie.
Złotym blaskiem choinka świeci
na co czekają wszystkie dzieci.
Zwierzęta do nas przemawiają
na to wszyscy czekają.
Święty Mikołaj do nas przychodzi
p same prezenty wszystkim rozwozi.
Boże narodzenie cichy świat,
Boże narodzenie choinki blask.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...