Jump to content
Dogomania

Galeria Pheobe


Paaula

Recommended Posts

[quote name='Paaula']no właśnie myślałam, żeby po nowym roku wystartować. Z tym, że nie wiem czy nie lepiej by było zacząć jakąś wystawą na otwartym terenie tj. na dworzu, a nie na hali.[/QUOTE]

Carmen miała debiut w hali i świetnie sobie poradziła ;)
To zależy od psa i jak jest przygotowany. Ja chodziłam z laskami na targ, na dworzec itd. Wszędzie gdzie głośno i tłoczno. Oczywiście psiaki na własnych łapkach dreptały a nie na rączkach ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O tak ja to wystawy kocham :evil_lol: I nawet jak się nie uda to się nie zniechęcam ,tylko potem się z tych niepowodzeń śmieje :) .

Moim zdaniem najlepiej poradzi Ci hodowca w sprawie tych papilotów ,nie Aga czy Klaudia ,chociaż one również znają się barrdzo dobrze na tym ;) . Jednak to hodowca najlepiej wie co i jak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York'] Moim zdaniem najlepiej poradzi Ci hodowca w sprawie tych papilotów ,nie Aga czy Klaudia ,chociaż one również znają się barrdzo dobrze na tym ;) . Jednak to hodowca najlepiej wie co i jak ;)[/QUOTE]

A ja z własnego doświadczenia radziłam Age i Klaudie bo One pomogły mi więcej niż hodowca :)
Za co Dziewczyny wielkie dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

niezależnie od tego kiedy zaczniesz wystawiać, 9 miesięcy to już pora na papiloty:)
potrzebny jest tak jak dziewczyny pisały papier, olejek, gumki i koszulka

olejek ja też używam od niedawna pure paws i polecam, jest b. wydajny i nie uczula

gumki chyba najtańsze 800 szt/13 zł polecam wszystkim (są naprawdę bdb :))
[url]http://animalia.pl/produkt,6359,538,GRENE_Gumki_do_grzywy_.html[/url]

u mnie na stronie www - w pielęgnacji jest film o tym jak robić papiloty zobacz sobie

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzięki za film, obejrzę w najbliższym czasie ;) olejek tak jak mówiłam mamy od hodowcy, a gumki to mam różne dentystyczne (pozostałości, za czasów kiedy nosiłam aparat) więc one się nadają, czyli tylko koszulka no i nad tym papierem myśle, może na początku z tym śniadaniowym spróbuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paaula']wielkie dzięki za film ;) olejek tak jak mówiłam mamy od hodowcy, a gumki to mam różne dentystyczne (pozostałości, za czasów kiedy nosiłam aparat) więc one się nadają, czyli tylko koszulka no i nad tym papierem myśle, może na początku z tym śniadaniowym spróbuję[/QUOTE]
no to jan niezbędny nie jest zły :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viky i Ja']A ja z własnego doświadczenia radziłam Age i Klaudie bo One pomogły mi więcej niż hodowca :)
Za co Dziewczyny wielkie dzięki :loveu:[/QUOTE]

Marzka masz rację.Klaudia i Aga to wiedzą o co chodzi.Ja bym jeszcze poleciła Be,Iwonkę i myślę,że Ty też mogłabyś już doradzać.:lol:

Hej !! :multi:

Link to comment
Share on other sites

Cześć wszystkim ;) Niedawno do domu wróciłam, zaraz zabieramy się za ćwiczenie pozycji wystawowej. Ubranko już wypatrzyłam sobie. Jutro pewnie zamówię. Papier do papilotów Jan niezbędny na początek olejek mamy i będę się w najbliższym czasie za papiloty zabierała. Może znacie jakiś sklep internetowy, gdzie w mairę niedrogo można kupić ringówkę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agamewa']Ja miałam do wyboru na cienkim sznurku i na grubszym,wybrałam na grubszym(w ręku się nie ślizgała)ale po ostatniej wystawie powiedziałam że czorta już nie będę używać!!!regulowanie masakra,w poznaniu nie mogłam sobie z nią dać rady:shake:[/QUOTE]

Ja jestem bardzo zadowolona bo podgardle jest idealne. Dokładnie takie jak chciałam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...