Jump to content
Dogomania

Pudlowe "bejbiki i papiki"


Sonya-Nero

Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A bardzo smiesznie wygladaly za to slady na piasku. PO przebiegu Kimulcowej byly 3 duze i jeden malutki...ale BYL :}

Kimulcowej w dalszym ciagu nie przeszlo. Nadal siedzi w kenelu, nie je, nie odzywa sie...
Nawet przejrzalam ja doglebnie na okolicznosc kleszcza, bo objawy ma niepokojace....
Ma ciezkie dni ewidentnie.....
Pocieszam ja, ze to jej pierwsza i ostatnia cieczka w zyciu, ale nie ma efektu....


Hmmm do tego zaczela wymiotowac, zaczynam sie niepokoic....

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie wrocilysmy od weta. Jest lepiej, juz nie wymiotuje.
Na wszelki wypadek zrobilam tez RTG brzucha, na szczescie nic nie ma.
Co lepsze, po zastrzykach zaczela pieknie stawac na lewa (chora) lape. Zaraz wrzuce zdjecie, bo wlasnie ja przyfilowalam jak unosi do gory zdrowa lapke :)

Moja radosc byla przedwczesna.... teraz Kenia zaczela rzygac :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Chyba podłapały jakiegoś wirusa:shake:

Moje odpukać mają się dobrze, tylko od tej pogody Ala dostała kataru, a ja zapalenia ucha:placz: i Mafia braku cieczki:crazyeye:. Powinna mieć już prawie 2m-ce temu, zawsze punktualna a teraz ani widu ani słychu. Powinnam się domyślić żeby głośno nie mówić przy niej że chcę ja pokryć :diabloti::lol:.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Nasze dzieciaczki jak miały 3 tygodnie[/SIZE] ;)
[SIZE=3][COLOR=blue]wszystkie razem[/COLOR][/SIZE]

[IMG]http://images32.fotosik.pl/44/487453724597f4f9med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images31.fotosik.pl/44/6c18eb8db3eddceamed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images26.fotosik.pl/111/003aab997ee258d7med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Chyba podłapały jakiegoś wirusa:shake:

Moje odpukać mają się dobrze, tylko od tej pogody Ala dostała kataru, a ja zapalenia ucha:placz: i Mafia braku cieczki:crazyeye:. Powinna mieć już prawie 2m-ce temu, zawsze punktualna a teraz ani widu ani słychu. Powinnam się domyślić żeby głośno nie mówić przy niej że chcę ja pokryć :diabloti::lol:.[/quote]

wiesz ... ja na cieczkę czekałam .... prawie 10 msc :diabloti: bo Queenie sie połapała że chcą na jej niezależność zrobić zamach :evil_lol:

A choroby się szerzą. Mój Wiki złapał 3 tyg temu paskudne zapalenie oskrzeli, dobrze że już koniec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Dzis juz zdecydowania lepiej, obie od rana stoja w kuchni i czekaja na miche. Wlasnie dogotowuje sie rosolek.....
Znowu maz sie zdziwi, ze to nie dla niego :evil_lol:[/quote]
A nie przyzwyczaił się jeszcze :crazyeye:
mój to nawet sam dla piesków czasem gotował :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']wiesz ... ja na cieczkę czekałam .... prawie 10 msc :diabloti: bo Queenie sie połapała że chcą na jej niezależność zrobić zamach[/quote]

Poważnie:-o, no to ładnie..., a wczesniej była punktualna czy też jej się zdarzały takie przerwy?

Link to comment
Share on other sites

Piękne dziecko :loveu: Ależ ja Ci zazdroszczę dużego białasa, marze o takim, jak będe miała 18 lat to napewno kupie sobie takiego cukiereczka :loveu: Narazie mam toyeczka w którym jestem zakochana, ale duże też mi się baaardzo podobają :)
Ile to cudeńko ma? Proszę o wygłaskanie i wycałowanie go ode mnie:lol:

Link to comment
Share on other sites

To Fordzikowe dziecię;) ale nie u mnie u hodowcy, jeszcze na sprzedaż, na zdjęciu w wieku 7 m-cy a wogóle ma tyle co moja Ala, tzn urodziły się 17 lutego:lol:. Ja to po ostatnim wyskoku Forda wogóle się zastanawiam czy jeszcze chcę dużego, pewnie mi przejdzie, ale póki co jestem na niego wściekła:angryy:. Pomijam zeżarte kury sąsiada, po gryzienie pijaka, dorwanie cudzego kota, ale w piątek prawie rozerwał mojego własnego kota. Mieszkają już ze sobą 3 lata, a temu nagle palma odbiła. Wracam do domu, a tam pobojowisko, dosłownie: karnisze pozrywane, firanki porwane, doniczki z parapatów pozrzucane, ziemia i liście z kwiatów po całym domu się walają, ściany, drzwi pochlapane krwią. Kot cały zakrawawiony i obśliniony siedzi na regale, Ford z nielepszym wyglądem dyszy na posłaniu. A ja miałąm 5 minut żeby zainstalować moją mamę z Alą w domu zanim wyjdę do pracy - kosmos normalnie. Na szczeście okazało się że kot miał tylko rozerwany kącik ust, a Ford cały pysk skiereszowany kocimi pazurami, a kota mam ogromnego więc w kaszę sobie dmuchać nie pozwolił:mad::diabloti:, ale widok był koszmarny, całą sobotę potem ścierałam ściany z krwi i prałam wszytsko.

Link to comment
Share on other sites

No zgadza się kury są winne, bo po co przyłaziły dziobać naszą trawę pod bramą, pijak niepotrzenie wkładał łapę przez bramę żeby sobie pieska pogłaskać, a kot (ten cudzy) naiwnie myślał że może bezkarnie na darmową wyżerkę przychodzić do nas, ale kurcze jego własny kot? jemu już chyba powoli na mózg pada. Na starość się podobno dziecinnieje, u Forda widać to doskonale.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...