Jump to content
Dogomania

BIRA- slovensky kopov


shangri_la

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='shangri_la']

i jeszcze potwor z kością ( bylo w temacie BARF-owym ale nei kazdy tam zaglada wiec wstawiam :eviltong:)
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/sierpien%20wrzesien%202007/birunia%20wakacje%20i%20lasek/img_1789.jpg[/IMG]
tutaj musislam dac b/w bo w kolorze to wygladalo koszmarnie jak z jakiegos horroru
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/sierpien%20wrzesien%202007/birunia%20wakacje%20i%20lasek/img_1781.jpg[/IMG]

pozdrawiam[/quote]
Ciekawe co by Bira zrobiła jakby się tam Figa pojawiła :cool3: :lol: ( wole nie myslec co by sie działo... :lol: :-o )

Pozdrawiamy ;)

Link to comment
Share on other sites

pare fotek z kursu klikerowego w szkole Artemis na ktorym sie pojawiamy
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/ARTEMIS/KLIKER/pierwsze/1253.jpg[/IMG]

[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/ARTEMIS/KLIKER/pierwsze/1247.jpg[/IMG]
nei zawsze bywa latwo :evil_lol:
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/ARTEMIS/KLIKER/pierwsze/1268.jpg[/IMG]
[SIZE=1]reszta i cala fotorelacja tutaj:
[url]http://www.szkoleniepsow.fora.pl/szkoly-dla-psow,8/wroclaw-klikerowy-kurs-rusza-artemis,1701-50.html#33102[/url]

[SIZE=2]z Biruni jestem bardzo dumna bo nie dosc ze zrozumiala wreszcie dostawanie zadu ( prZez ksztaltowanie) tzz jeszcze nie mamy calego ale juz wie ze trzeba poopke przemieszczac, to na dodatek mamy wchodzenie tylem po schodach :multi: ( jak bede meie chwile czasu to nagram ale z tym moze byc problem bo 1- trzeba isc tam gdzie odp schody 2- trzeba miec pomocnika 3- ten pomocnik musi miec aparat co nagrywa z dzwiekiem bo moj niestety tego nei robi... ehh )

pozdrawiam
[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B]Zgłaszam się na ochotnika! [/B]- jeśli tylko zgramy się czasowo, sprzętem 'dźwięko-łapnym' dysponuje - swojego psa też chce pouczyć wchodzenia tyłem po schodkach no i pomocnik (kamerzysta) też by nam się przydał, a przy okazji można miło pogadać :cool3:

Ja moge zapewnić sprzęt i siebie jako pomocnika - Ty musisz znaleźć odpowiednie schody - ok? :cool1:

Link to comment
Share on other sites

ok super. tylko sie zastanawiam czy jeszcze w tym tygodniu? bo albo w tym albo dopiero po sylwestrze bo ja prawdopodobnie wyjezdzam. a co do schodow to tak sobie myslalam o schodach na walach ale tam jest czesto porozbijane szklo, wiec w gre wchodza chyba tylko schody ze szkoly, kiedy nie ma lekcji :evil_lol: ja sobie cwiczylam wlasnie przed klikerem tam na miejscu w gimnazjum kurcze neiiwem jaki numer jak ja tam chodzilam to byla to sp 70 :eviltong:. moze po prostu przyjedziesz w sobote/niedziele na kliker i po zajeciah zostaniemy jeszcze chwilke przed szkola? bo po sylwestrze to bardzo dlugo...

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Cudna galeria, niesamowicie fotogeniczna jest ta Twoja suka! A tak w ogóle to po psie w avatarze poznałam, że Ty to Ty:lol:

Powiedz gdzie we Wrocławiu mozna takie gnaty dostać?:crazyeye: bo w moim miesnym takowych nie ma, wlasciwie to zadnych nie ma:/

pozdrawiamy - Biedrona i Borysek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biedrona']Cudna galeria, niesamowicie fotogeniczna jest ta Twoja suka! A tak w ogóle to po psie w avatarze poznałam, że Ty to Ty:lol:[/quote]
witajcie :lol: no ladnie jaka dogomania jest mala :evil_lol:

[quote name='Biedrona'] Powiedz gdzie we Wrocławiu mozna takie gnaty dostać?:crazyeye: bo w moim miesnym takowych nie ma, wlasciwie to zadnych nie ma:/[/quote]
pozdrawiamy - Biedrona i Borysek[/quote]
a jest taki magiczny sklepik miesny na biskupinie- a dokladnie na petli autobusu 146 i E jest taki placyk- targowisko i tam na koncu po prawej znajduje sie miesny ( tylko uwaga starszne koleje i w niedz/pon nieczynne neiiwem co z sobota atak nprmalni to do chyba 16) wszystko maja z wlasnej ubojni bodajze i jest super swieze itp ( stad tez koleje b wszyscy tam ida) oprocz gnatow polecam rowniez "chrzastki z indyka" i "wolowina drobna" wszystko w korzystnych cenach :cool3: heh
[quote name='Biedrona']pozdrawiamy - Biedrona i Borysek[/quote]
my rowniez :multi:

[B]Anza[/B]- kurcze faktycznie zapomnialam o zabiegu Twojego psa,fajnie jakbys wladla w weekend nawet sama- moze poklikasz Birunia ona lubi :lol: a w takim razie sie po sylwku umowimy jakos ;)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la'][B]Anza[/B]- kurcze faktycznie zapomnialam o zabiegu Twojego psa,fajnie jakbys wladla w weekend nawet sama- moze poklikasz Birunia ona lubi :lol: a w takim razie sie po sylwku umowimy jakos ;)[/quote]
Zabieg będzie jutro(!), więc do niedzieli powinien się już spokojnie wylizać... to nie będe bała się go zostawić z rodzinką zapewne, więc powinnam przyjść na zajęcia w niedziele :cool1:

[SIZE=1]Za to teraz się boje... ale tyle osób trzyma kciuki, że musi być wszystko dobrze - oby! :roll:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']A nie wydrapuje Birka tego czarnego cienkiego dna?
bo mi już mniejszy pies dwa takie posłanka zdemolował :razz:[/quote]
wydrapuje :oops: to czarne to jest dno zewnetrzne po prostu wywinelam poslanko bo z "normalnej strony" juz wydrapala gąbkę :evil_lol:, zreszta z drugim poslankiem zrobila to samo :roll: poslanko stracza mi na rok mniej wiecej ( z wywinieciem na druga strone jak jedna juz jest nieestetyczna...) potem juz jest na wylot... zwlaszcza po cieczce ja nachodzi na grzebanie :angryy:


pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

no to troche filmikow coby nie bylo nudno :cool3:
dzisiaj bardzo klikerowo
[SIZE=3][URL="http://www.youtube.com/watch?v=3E868fDLEjU"][COLOR=Purple][B]poczatki dostawiania do nogi[/B][/COLOR][/URL][/SIZE]
dalsza praca z [SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][B][URL="http://www.youtube.com/watch?v=dorOh40qGMY"]koziolkiem[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Black]
oraz cos na rozweselenie czyli jak suka sie roluje
dopiero od niedawna cwiczymy- na filmiku pierwszy raz na dworze :lol:. wogole z tym rolowaniem to taki maly sukces [SIZE=1][COLOR=Silver]( ehh fajnie byc wlascicielem gonczego do wszystkiego trzeba dochodzic po m[/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=Silver]alu, dokladnie, i zrobic xxx powtorek, ehh)
[COLOR=Black][SIZE=2]bo Birnik jest generalnie niedotykalska i kazda proba "pomocy" przy przyjeciu pozycji, chocby leciutkiej konczy sie zazwyczaj wstaniem, tak wiec po malutku, naprowadzajac ( oczywiscie najpierw na materacyku w domu) klikanie za odwrocenie glowy w lewo, potem glowa przy lopatce, bark na ziemi ( i wstretna szkita nerwowo trzymajace podloze aby przypadkiem sie nie przechylic :angryy:) i tak dalej, az w koncu mamy ( jeszcze naprowadzane ale juz: [/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][COLOR=Black][SIZE=3][URL="http://www.youtube.com/watch?v=fo_i17BmGsQ"][COLOR=Plum][B]turlanie[/B][/COLOR][/URL][/SIZE]

pozdrawiam
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Super filmiki!! Bardzo mi się podoba jej zaangażowanie i merdający ogonek :loveu:

W dostawianiu mam pytanie (nie mam dźwięku, dlatego pytam) - czy klikasz RUCH? Bo ja mam tendencje do klikania, jak pies już stoi, a to błąd :roll:
Poza tym na tym filmiku bardzo naprowadzasz ją ciałem :mad: Zobacz co robisz - skręcasz cały tułów i nogi :mad: - widać to nawet na tym ujęciu z samymi Twoimi nogami. Myślę, że to niezbyt dobrze, bo będziesz się musiała z tego wycofać.

Natomiast co do koziołka nie wiem, czy nie poszłaś nieco za szybko do przodu? Jest ładnie skoncentrowana i ładnie się z nim dostawia do Ciebie, ale trochę go poprawia w pysku i memła...

Turlanie fajne :) Ja też się z turlaniem namęczyłam, ale się udało :)

Generalnie gratuluję i miło było zobaczyć Was w akcji! :):):)

Pozdrawiam!
Marysia i Una

Link to comment
Share on other sites

[quote name='drzalka'] Witamy śliczną Bire :loveu::loveu::loveu:[/quote]
a witamy, witamy

[B] Kaśka (Hasta)[/B] - no to czekam na nowe filmiki ( wysledzilam Was na youtubie :cool3:)
[quote name='Marysia_i_gończy']Super filmiki!! Bardzo mi się podoba jej zaangażowanie i merdający ogonek :loveu:[/quote]
:cool3:
[quote name='Marysia_i_gończy'] W dostawianiu mam pytanie (nie mam dźwięku, dlatego pytam) - czy klikasz RUCH? Bo ja mam tendencje do klikania, jak pies już stoi, a to błąd :roll:[/quote]
tak, staram sie przynajmniej ale nei zawsze widac nozki
[quote name='Marysia_i_gończy'] Poza tym na tym filmiku bardzo naprowadzasz ją ciałem :mad: Zobacz co robisz - skręcasz cały tułów i nogi :mad: - widać to nawet na tym ujęciu z samymi Twoimi nogami. Myślę, że to niezbyt dobrze, bo będziesz się musiała z tego wycofać.[/quote]
upsss :oops: no tak,, od nastepnej sesji wycofam

[quote name='Marysia_i_gończy'] Natomiast co do koziołka nie wiem, czy nie poszłaś nieco za szybko do przodu? Jest ładnie skoncentrowana i ładnie się z nim dostawia do Ciebie, ale trochę go poprawia w pysku i memła...[/quote]
czyli powinnam wrocic do trzymania-niepodgryzania?

[quote name='Marysia_i_gończy'] Turlanie fajne :smile: Ja też się z turlaniem namęczyłam, ale się udało :smile:[/quote]
no to turlanie to u nas przelom :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...