Jump to content
Dogomania

Szczeniak cockel spaniela Tarnowskie Góry wrócił do właścicieli


OlaLola

Recommended Posts

Witam, kolega znalazł dziś szczeniaczka cocel spaniela, maluch ma około 3-4 miesięcy w Tarnowskich Gorach na ulicy Cebuli. Psiak podobno był widziany 2 dni temu jak biegał sobie samopas po ulicy... nie wiemy czy komuś uciekł, czy ktoś po prostu go wyrzucił... Psiak nie ma tatuażu ani w uszach, ani w pachwinie, nie miał obroży... Ma za to brudne uszka....
U kolegi może zostać do niedzieli, potem Tadek idzie do pracy i nie ma opcji żeby psiak został ( kolega ma bardzo zazdrosną sukę Onka, więc gdyby psiaki zostały same mogłoby być nieciekawie...) dlatego jeśli nie właściciela psiaka to DT lub DS...
Najgorsze jest to że psiaki ustalają hierarchię dość ostro i na prawdę martwię się o malucha...

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/353/3ccc250e3f00f1c7.jpg[/IMG][/URL]

czy jest jakiś wątek spanieli??
[B]
Ja nie mam czasu na ogłaszanie psiaka, mam masakrę, więc za jakąkolwiek pomoc w ogłaszaniu byłabym wdzięczna...[/B]

KONTAKT

514 413 521
665 010 161

Link to comment
Share on other sites

no śliczny ten szczeniaczek to prawda... mama nawet sama powiedziała, że gdyby kota nie było to byśmy go wzieli... psiak jednak nie potrafi nic, począwszy od zachowania czystości w domu, na jakiejkolwiek komendzie.. w ogóle ma gumę do żucia na uchu, ale nie udało mi się jej ściągnąć no i jest trochę sfatygowany i brudnawy... nawet się zastanawialiśmy czy nie jest to psiak z placu, a nie z domu...

Link to comment
Share on other sites

No więc psiak wrócił do swoich nieodpowiedzialnych właścicieli.... kolega u którego był oddał go w zasadzie bez porozumienia ze mną, dał mi znać po fakcie. Odwiedziłam jednak właścicieli psiaka. Tuli, bo tak szczeniak ma na imię uciekł już 4 raz, w swoim 3miesięcznym życiu, tyle, że 3 razy wrócił sam. Tuli przeciska się między prętami w płocie i sobie ucieka... Właściciel w zasadzie sam powiedział, że on sobie zdaje sprawę, że Tuli może już nie wrócić, że ktoś go może zabrać lub, że malucha może potrącić samochód... Zamierza go zachipować, zastanowi się nad obroża z adresówką, jak nauczy szczeniaka do chodzenia w obroży.... no jedyne co można zrobić to trzymać kciuki za Tuliego, nic więcej chyba nie możemy zrobić...

Link to comment
Share on other sites

Tak, ale najpierw to on musi bramę naprawić, bo mu się zepsuła i każdy może sobie ją od zewnątrz otworzyć i wejść na posesję... Już mu się zdarzało, że dzieci wchodziły i chciały zabrać Tuliego tylko, że je przyuważył i przegonił....
Mają też jeszcze jednego psiaka Onka długowłosego, ale ten jest zamknięty w kojcu, biega chyba tylko nocą, ale nie ma zwyczajów żeby uciekać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...