Jump to content
Dogomania

Zaopiekuję się psem lub kotem - Wejherowo i okolice


sol1

Recommended Posts

[FONT=Calibri][SIZE=3]Jeśli musisz wyjechać i nie możesz zabrać swojego pupila ze sobą chętnie zaopiekuję się nim pod Twoją nieobecność. Opieka nad pupilem odbywa się u mnie w mieszkaniu, ale w razie potrzeby jeśli to konieczne i zwierzę lepiej czuje się we własnym domu mogę zaopiekować się nim w Waszym domu. Nie pozwolę mu tęsknić, będzie rozpieszczany i będzie wychodził na długie spacery po lesie. Szczęście i dobre samopoczucie Waszego pupilka jest dla mnie najważniejsze. A może dużo pracujesz i Twój pupil przebywa sam cały dzień w domu? Chętnie wyprowadzę go na spacer. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Ceny:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Tahoma]Spacer godzinny z psem -12zł.

-Opieka całodobowa nad psem – 25 - 30zł./ w zależności od wielkości

-Opieka nad kotem/doba- 20zł.[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...

[quote name='sol1']Moja oferta cały czas aktualna. W razie potrzeby cenę można negocjować :)[/QUOTE]
Szukam opiekunki dla suczki owczarka niemieckiego - mieszkam w Gdyni . Z uwagi na częste wyjazdy z kraju na okres od 1 do 2 tyg . nie mam co zrobić z sunią a nie chcę jej umieszczać w hotelu typu hotel przy lecznicy w Gdyni Redłowie . czy byłabyś zainteresowana ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...