Jump to content
Dogomania

Krakowskie yorki:)


Nadia86

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jejku dobrze ze tak wyszlo w sumie i przepraszam ze dopiero sie teraz odzywam ale bylam na miescie no i nie dalabym rady jenak dzisiaj no to nastepnym razem sie umowimy jak bedzieladniej wtedy moze nawet psiny poplywaja:D tylko niech bedzie sloneczko a nie tak nijako

Link to comment
Share on other sites

ja na szczescie po sesji:) wczesniej nam zrobili:) znaczy inni zdaja ale ja mam juz spokoj:0 takze ja moge w kazdy dzien w ktory podalas:)bede ogladac pogode to moze jakos dopasujemy w koncu zeby bylo w miare ladnie ale nie za gorao bo nam padna.no chyba ze spotkanko byloby bardziej popoludniu..a Sabina jak Ty mozesz??a moze jeszcze ktos chce?/:)

Link to comment
Share on other sites

Ja jak jutro bendzie ladna pogoda to wyciągne mojego Ł. tam w to miejsce gdzie spotalismy sie ostatnio i wyczaje czy jak jest gorąco :loveu: są tam ludzie psy etc. I przy okazj sie poopalam :evil_lol: .... I jak bendzie ok to w PIĄTEK proponuje spotkanko ... O ktorej wam pasuje ... ja tam przysmigam z Kasandrą ... ok 12 ? i poopalamy się troszke .... i poczekamy na was :cool3:

Co wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny .... byłam tam dziś i ..?? Ludzie się tam opalają :mad: Nie jakieś tłumy ale ...sporawo .... pieski musiały by biegać pomiędzy nimi .... a to nie każdemu się spodoba ... więc ... albo jakieś inne miejsce albo ..??/ Pod wieczór .... albo w jakis dzień bez słoneczny , ale ciepły :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

cześć Dziewczyny :) Nie miałam kompa 3 tygodnie i dlatego tak cichutko siedziałam :eviltong: Kurde w ten weekend jest fajnie bo nie za gorąco i nie ma ludzi na bagrach. Szkoda że sie nie umówiłyśmy jakoś na spacerek :painting:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...