Jump to content
Dogomania

Wiktoria Pogodina (UA)


Recommended Posts

Nie mam pytan, ale chcialam sie wypowiedziec na temat tej pani, bo sama przed wystawa szukalam informacji, ktorych nie znalazlam. Wiec w ocenie yorkow kobieta jest bardzo dokladna. U mojej suczki zauwazyla totalnie wszystkie drobne wady o ktorych ja wiedzialam. Kobieta liczyla zeby, macala glowke, dokladnie "macala" caly szkielet. Moja suczka mimo drobnych wad, dostala u niej ocene doskonala i dosyc obszerny opis. Mimo oceny doskonalej malo ma w ocenie wypisanych zalet, raczej pani skupila sie na wymienieniu jej wad.

Ja osobiscie polecam ta Pania osobom, ktore chca sie dowiedziec czy maja dobrego psa, bo ta sedzina ma bardzo spostrzegawcze oko i bardzo, bardzo dokladnie oglada psy.

Aha. nie jest skapa w ocenach bo wowczas (Miedzynarodowa w Warszawie) spora czesc suczek dostala ocene doskonala. Wydaje mi sie ze wazne jest dla niej rowniez wlos, bo psy kiepsko przygotowane schodzily z ringu bezposrednio po ocenie (zapewne z ocena bardzo dobra, na ringu zostaly te z ocena doskonala).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...