Jump to content
Dogomania

West czy sznaucer miniaturka ?


Recommended Posts

Planuje w przyszlym roku zakup psa rasy West Highland White terrier lub sznaucera miniaturke. Ma jednak metlik w glowie bo obie ladne ;) Jak mnie przekonacie do westusia?

Dodam, ze mieszkam w bloku z mezem i za rok corka lat 6.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uważam, ze do psa nie należy przekonywać ani namawiać.
Pies to nie ksiązka jak się nie spodaba nie odłożysz na półkę, sama musisz określic swoje oczekiwania wobec czworonoga, czas jaki mozecie my poświęcić, spojrzeć na tryb zycia jaki prowadzicie itd ... itp ... a nastepnie jak już będziesz wiedziała czego oczekujesz porozmawiać z hodowcami o cechach charakteru, pielęgnacji i wybrać rasę króra najlepiej będzie pasowala do waszej rodziny i spełni oczekiwania. Tylko w rozmowach uwazaj nie ma psa idealnego więc jeśli ktoś tak będzie przedstawiał rasę to podziel na dwa :)
A rasy które wymieniłaś to zupełnie inne psiaki nie tylko z wyglądu ale również z charakteru ...

Link to comment
Share on other sites

miałaś beagla to ciekawe, co sie z nim stało ?
a co do psów to tak jak pisałam to ty musisz okreslić oczekiwania, bo to co dla jednych jest wadą, dla innych może byc zaletą, więc trudno mówić w tych kategoriach ..., jak juz powiesz czego oczekujesz od swojego przyszłego czlonka rodziny (miłaś beagla więc wiesz czego po psie spodziewać się mozna ... ) wtedy będę mogła powiedzieć czy west spełni Twoje i twojej rodziny oczekiwania - o sznaucerach nie mogę się wypowiadać, nigdy nie interesowałam sie nimi i nie znamm tej rasy.
Jesteś jak widzę z Warszawy, w niedzielę 11-stego jest wystawa i będą westy przyjedź porozmowawiasz z hodowcami, może i mnie spotkasz wystawaim swoje dwie dziewczynki :), a łatwiej rozmawia się bezpośrednio niż przez e-mail, tylko jak chcesz zobaczyc dużo psów musisz być między 10 a 11 :)

Link to comment
Share on other sites

mjolu moja sunia najzwyczajniej w swiecie umarla ze starosci i dlatego nie ma juz jej z nami.

Planuje byc na wystawie ale nie wiem czy w sobote czy w niedziele. Dziekuje za informacje o ktorej beda wystawione westy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest papillonek

,,nie wiem którego wybrac,bo oba są ładne''.wiesz co jeśli jesteś na takim etapie wiedzy o psach,może lepiej nie kupuj żadnego???lepiej zrobisz i dla psa i dla siebie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...