Jump to content
Dogomania

Westa mała łobuziara


Apollo

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Westa ma 50 cm w kłębie, nie, rodzice, a głównie matka była smukła, nie była taka potężna. Wet mi powiedział,że ogólnie jest drobnej budowy i nie musi być taka masywna, ale jej waga jest mała 16 kg, ale jest bardzo żywiołowa, ruchliwa, skoczna uwielbia biegać po skarpach, skacze przez przeszkody w lesie, jest zdrowa tylko taka nasza charcica :loveu: choć je 3 razy dziennie gotowane jadło, tylko nie wiem czy ta ilość jest wystarczająca :???:

Dzisiaj znowu mały postęp - Westa zazwyczaj jak ktos obcy do nas przychodzi to szczeka na niego - był u nas facet z serwisu od netu, na początku była zamknięta w kuchni ale piszczała i ja wypuściłam i nie szczekała na pana, siedziala koło nas grzecznie, nawet jak już szedł do drzwi to też na niego nie zwracała uwagi, cieszy mnie to bo to wczesniejsze szczekanie było uciążliwe, dośc długo to trwało i mam tylko nadzieje,że to nie było jednorazowa poprawa ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Przepraszam, że dopiero teraz...

Dostaje 3 razy dziennie, ok. 7-7.30 rano, potem 14-15 i ostatni posiłek 18-19, czasem się zdazy,że ten srodkowy posiłek się przesunie i dostaje tylko dwa.
Gotuje częściej na drobiu, ale jak dostane ładna wołowine to tez dostaje (niestety w moich sklepach jest jej mało glownie drób lub wieprz. jest), ryż, starta marchew, siemie lniane, jak mam - stram sie miec - dostaje tez brokuła, czasem daje tez surowe mieso mielone jako dodatek do tego co ugotuje, dostaje tez surowe jajko, uwielbia surowa marchew, zreszta ona wszystko zje ;) Nie wiem czy to wystarcza, co ew. bym jej mogła jeszcze dawać?
Ostatnio nam porwała - pod nasza chwilową nie obecnośc w kuchni - z blatu kuchennego jakies 1/4 - no może troszke mniej - chleba i zjadła, a raczej wciagneła w siebie bo naprawde to była chwila, tylko ślad mąki na legowisku pozostał :-o

Link to comment
Share on other sites

Trudno mi powiedzieć, jakiś czas temu to było ok. 0,5 kg (specjalnie zwazyłam jak wróciła od weta i ta waga byla mała 16kg), od tego czasu dostaje więcej bo też kupiłam wieksza miske (ok. poj.1,7l) i ma tego dość dużo, może bedzie ok. 1kg - zważe jutro i dam znac :-)
Teraz tez mi sie wydaje, że zaczyna nabierać masy (choć cięcie w tali ma:lol:), nie da się tego pokazać na zdjęciach ale i tak chyba nie bedzie taka masywna, choć ma doiero 6 mies. i róznie może być ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zaskoczy, zaskoczy...

Ogłoszenia już nie ma, nie mam sumienia jej nikomu dawać, to była chwila słabości, troche sie pogmatwało nasze zycie ale nie moge jej nikomu dac, za bardzo się do niej przywiązałam, jest mi troche trudno ale musze dać rady ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Coś mi się nie chcą zdjęcia wsadzić :roll: po wklejeniu linka wychodzi mi [COLOR=red]X[/COLOR]
nie wiem co się dzieje:niewiem: kiedyś miała taka fajną stronke do przesyłani zdjęć,a nie pamietam strony www :???:
możecie coś podpowiedzieć? z fotosika żaden link mi nie wchodzi :shake: buu

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy skopiować to, co już się wcześniej udało wstawić ;)

Pozwolę sobie:
[IMG]http://images45.fotosik.pl/385/ea0c3e30ec899250med.jpg[/IMG]

[IMG]http://images37.fotosik.pl/359/99f901f8927c61aamed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images38.fotosik.pl/378/b14db8a4121ded51med.jpg[/IMG]

[IMG]http://s.fothost.pl/upload/10/46/45831171.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tak, już lepiej, własnie wróciliśmy od weta, zrasta się, już nie ma opatrunku ale musimy jej pilnować,żeby nie szalała, skakała i obserwować czy nie puchnie łapa ale jak to robić przy jej temperamencie :roll: miała złamanie podokostnowe
Za tydzień idziemy do kontroli i zobaczymy co i jak ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...