Jump to content
Dogomania

Avanti Armida


Iza i Avanti

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Iza i Avanti

    1934

  • apple

    1724

  • Menrzuś

    1593

  • jbk

    566

Top Posters In This Topic

[quote name='dbsst']a moze coś wiesz o zdjęciach :diabloti:
narazie to ja jestem matka jaja strusiego :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pewnie nic nie wie jak ją znam:diabloti:

Uuuuuu to twardziel:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Pewnie nic nie wie jak ją znam:diabloti:

Uuuuuu to twardziel:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
i myślisz, że nic nie da ucieknie zmyje sie nie powie pa :diabloti:
tak trzeba mieć twardą psyche do kilku ciązowych rzeczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']i myślisz, że nic nie da ucieknie zmyje sie nie powie pa :diabloti:
tak trzeba mieć twardą psyche do kilku ciązowych rzeczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jestem tego więcej niz pewna.....:diabloti:


Taaaak? Oświec mnie?:razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jestem tego więcej niz pewna.....:diabloti:


Taaaak? Oświec mnie?:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
ooooooooooooo i juz poszła uciekła zostawiła swoje wierne fanki :diabloti:

naprzykład jak twoje dziecko jest wygodnickie z natury i zaczepia pięte lub rekę o twoje żebro i nie możesz wziąść tchu a właśnie w tej chwili tego tchu potrzebujesz :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']ooooooooooooo i juz poszła uciekła zostawiła swoje wierne fanki :diabloti:

naprzykład jak twoje dziecko jest wygodnickie z natury i zaczepia pięte lub rekę o twoje żebro i nie możesz wziąść tchu a właśnie w tej chwili tego tchu potrzebujesz :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]

:eviltong:

To poczekaj jeszcze trochę... Jak Ci się będzie chciało koo, a będziesz się bała, że dziecko wyciśniesz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Taaaak? A kto z kim???:cool3:[/QUOTE]

[COLOR=Blue][I][B]:megagrin:kto z kim- dobre!

No to teraz po krótce Cię naprowadzę...:evil_lol: Od Avantiego siostra (Abigeil) miała dzieci i jej córka (siostrzenica Avantiego:cool1:) Laura Regat Fender Edda miała dzieci ....z których jedna dziewczyna Bellisima Regat F E )trafiła do hod. Armida :evil_lol: i po niej właśnie będą szczeniaczki:cool3:
i po Ipolito DCDI.
Czy już wszystko wiesz ciotka:diabloti:

A po mojej Duśce nic się niestety nie urodziło:placz: ja to mam peszka:placz:
[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']ooooooooooooo i juz poszła uciekła zostawiła swoje wierne fanki :diabloti:

naprzykład jak twoje dziecko jest wygodnickie z natury i zaczepia pięte lub rekę o twoje żebro i nie możesz wziąść tchu a właśnie w tej chwili tego tchu potrzebujesz :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Prawie jak Kupicha :evil_lol:[/B][B]


Iiii tam.....mnie jak Ala konęła w żołądek przy wielkanocnym stole to myślałam, że ozdobię w łączkę mojej teściowej te białe talerze co na stole postawiła:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]:megagrin:kto z kim- dobre!

No to teraz po krótce Cię naprowadzę...:evil_lol: Od Avantiego siostra (Abigeil) miała dzieci i jej córka (siostrzenica Avantiego:cool1:) Laura Regat Fender Edda miała dzieci ....z których jedna dziewczyna Bellisima Regat F E )trafiła do hod. Armida :evil_lol: i po niej właśnie będą szczeniaczki:cool3:
i po Ipolito DCDI.
Czy już wszystko wiesz ciotka:diabloti:

A po mojej Duśce nic się niestety nie urodziło:placz: ja to mam peszka:placz:
[/B][/I][/COLOR][/QUOTE]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Booszz normalnie jak w wenezuelskiej telenoweli:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]

berek:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']:eviltong:

To poczekaj jeszcze trochę... Jak Ci się będzie chciało koo, a będziesz się bała, że dziecko wyciśniesz :evil_lol:[/QUOTE]

już się bałam że mu ręka dynda za mną :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Prawie jak Kupicha :evil_lol:[/B][B]


Iiii tam.....mnie jak Ala konęła w żołądek przy wielkanocnym stole to myślałam, że ozdobię w łączkę mojej teściowej te białe talerze co na stole postawiła:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

buuuuuuuuuuhahahahahahha co za pech, że jednak powstrzymałaś :diabloti:

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Booszz normalnie jak w wenezuelskiej telenoweli:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]

berek:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

nie chciałam tego pisać, żeby nie wyjść na tą co sie nie zna więc dziękuje, że zrobiłaś to za mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Witaj Izo jak zdrówko jak się czujesz ty twoja córka i twój pies :loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita'][COLOR=blue][I][B]:megagrin:kto z kim- dobre![/B][/I][/COLOR]

[I][B][COLOR=blue]No to teraz po krótce Cię naprowadzę...:evil_lol: Od Avantiego siostra (Abigeil) miała dzieci i jej córka (siostrzenica Avantiego:cool1:) Laura Regat Fender Edda miała dzieci ....z których jedna dziewczyna Bellisima Regat F E )trafiła do hod. Armida :evil_lol: i po niej właśnie będą szczeniaczki:cool3:[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=blue]i po Ipolito DCDI.[/COLOR][/B][/I]
[I][B][COLOR=blue]Czy już wszystko wiesz ciotka:diabloti:[/COLOR][/B][/I]

[I][B][COLOR=blue]A po mojej Duśce nic się niestety nie urodziło:placz: ja to mam peszka:placz:[/COLOR][/B][/I]
[/QUOTE]

Zapowiada się ciekawie!!! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']już się bałam że mu ręka dynda za mną :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[B] Jesooooooooo! Prawie jak horror! :evil_lol:[/B]

buuuuuuuuuuhahahahahahha co za pech, że jednak powstrzymałaś :diabloti:



nie chciałam tego pisać, żeby nie wyjść na tą co sie nie zna więc dziękuje, że zrobiłaś to za mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Witaj Izo jak zdrówko jak się czujesz ty twoja córka i twój pies :loveu::diabloti:[/QUOTE]

A dziękować! Troszkę płucami plujemy, ale jest niźle!! :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'] buuuuuuuuuuhahahahahahha co za pech, że jednak powstrzymałaś :diabloti:

[FONT=Century Gothic][COLOR=SeaGreen][B]Ja też żałuję:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]


nie chciałam tego pisać, żeby nie wyjść na tą co sie nie zna więc dziękuje, że zrobiłaś to za mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=SeaGreen]Już Ci mówiłam, że zawsze do usług:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']A dziękować! Troszkę płucami plujemy, ale jest niźle!! :roll:[/QUOTE]

po co plujesz płucami nie możesz śliną :diabloti:

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=SeaGreen]Już Ci mówiłam, że zawsze do usług:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]


eh ca ja bez ciebie bym zrobiła :loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']po co plujesz płucami nie możesz śliną :diabloti:




eh ca ja bez ciebie bym zrobiła :loveu::diabloti:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No wlaśie sama sie zastanawiam jak do tej pory beze mnie funkcjonowałaś:hmmmm:
[/B][/COLOR][/FONT]


:grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...