Jump to content
Dogomania

Drejfus - szkolony posokowiec w bydgoskim schronisku ,cudny psiak!!!


Nastkak

Recommended Posts

Byłam w sklepie oglądać anonse :cool3: Nie kupiłam, ale jeśli ktoś jest ciekawy to Drejfus jest jako pierwszy w dziale "Gratis" (czy jakoś tak). Strona chyba trzecia od końca. Ze zdjęciem i w rameczce.

Myślę, że to super pomysł z ogłoszeniami w mzk :) Mogę się coś dorzucić, ale niestety niewiele póki co.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja ostatnio zamówiłam reklamę dla szczeniąt w mzk i na słupach, i odzew był. Ciągle ludzie do mnie dzwonią, bo te plakaty nadal są. Druga opcja to reklama w City Toruń i/lub CityBydgoszcz, ostatnio rozmawiałam z Panem który się tym zajmuje, i powiedział, że 200 zł będzie to kosztowało ( zdjęcie oczywiście będzie w ogłoszeniu:). Tylko trzeba się zastanowic co lepiej zrobic? Bo City wychodzi w czwartek i wiem, że sporo ludzi to czyta ( ale to tylko jeden dzień:(, reklama w mzk będzie co najmniej tydzień...Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Kiedy okazało się, że pies jest głuchy? Wcześniej nie było o tym mowy. Pies przecież przeszedł szkolenie, słuchał i wykonywał komendy. weterynarz nic o tym nie wiedział, schronisko też? Rozumiem, że nowa opiekunka odkryła ten defekt.

O, fotki opiekunki zniknęły?! coś mi Dodo wariuje :roll: kamilka, usunęłaś post.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilka91']Nikt nie wiedział, że jest głuchy. Owszem, zauważyliśmy, że jest jakby... autystyczny, ale przypisywaliśmy to jego zaawansowanemu wiekowi i ogólnie charakterowi psa.
Owszem, przeszedł szkolenie, zdał egzamin, jest wyszkolony.[/QUOTE]


A pani zadowolona? Jak się czuje Drejfus?
Dlaczego usunęłaś post ze zdjęciem nowej opiekunki i tekstem, który napisałaś?

Link to comment
Share on other sites

Pani nie jest zadowolona? A co jej przeszkadza? Przecież wiedziała, że piesek nie jest młody.
Kamilko, w Twoim poście ze zdjęciami z adopcji nie było nic złego (po usunięciu go ktoś mógłby posądzać Cię, że jest inaczej). Wstaw go ponownie. To przecież aktualności :)
Skoro Nastak kontaktuje się z Tobą, to niech i z nami się skontaktuje ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem na wasze wezwanie ->wczesniej tu nie wchodzilam , ogolnie z Dreyfusem byly pewne problemy,ale pani pisala,ze ogolnie jest dobrze,pytala kiedy jadl ,jakie lubil zabawki itd.
Ale wczoraj odpisala mi ,ze odkryla ,ze Dreyfus zupelnie nic nie slyszy.
[COLOR=#000000][FONT=Arial]"...dzisiaj odkryłam, że on jest zupełnie głuchy!W sobotę wcześnie rano, wyszłam z nim na spacer. Było zupełnie cicho.Wyszliśmy na polną drogę. Spuściłam go ze smyczy.Biegł prosto drogą ,oglądał się za mną co kilkanaście metrów i biegł dalej. Usłyszałam jadący bardzo daleko ciągnik. Dreyfus nie słyszał biegł swobodnie dalej.Zaczęłam biec za nim, on się oglądał i biegł jeszcze szybciej, prosto w kierunku hałasu. Był już pod ciągnikiem, gdy kierowca zobaczył mnie i zaczął gwałtownie hamować.Oboje byliśmy o krok od śmierci. Nie opiszę już zachowania traktorzysty! Ja nie mogłam dojść do siebie przez cały dzień, Dreyfus zachowywał się obojętnie, zupełnie bez emocji.
[/FONT][/COLOR][COLOR=#717171][FONT=Arial]
[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Arial]Zupełnie nie wiem co teraz zrobić,nie mogę się nim zająć! "

Mysle co jej odpisac bo to ostatnie dostalam przed chwilka, chyba podam jej mail pani ,ktora prowadzi u nas szkolenia dla psow , wiec moze cos doradzi . Zobaczymy
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...