Jump to content
Dogomania

Wizyta przed adopcyjna


Paulina.mk

Recommended Posts

Witam wszystkich dogomaniowyczów i zwracam się z pytaniem: na czym polega wizyta przed adopcyjna? Jakie pytania się tam zadaje? Polega to bardziej na wejściu i wyjściu czy można zaproponować kawę, posiedzieć, pogadać?
I czy w każdym schronisku działają takie wizyty?
Pytam, bo jestem w tym kompletnie zielona :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina.mk']Witam wszystkich dogomaniowyczów i zwracam się z pytaniem: na czym polega wizyta przed adopcyjna? Jakie pytania się tam zadaje? Polega to bardziej na wejściu i wyjściu czy można zaproponować kawę, posiedzieć, pogadać?
I czy w każdym schronisku działają takie wizyty?
Pytam, bo jestem w tym kompletnie zielona :oops:[/QUOTE]
Mogę Ci tylko powiedzieć z mojego skromnego doświadczenia. Nie wiem jak jest gdzie indziej. Jak brałam psa ze schroniska to facet mnie wpuścił przez furtkę, biegiem, biegiem, -może być? no bierze pani czy nie? 10 zł. Wychodziłam ze szczeniakiem pod kurtką przez okno z tyłu budynku. "-bo reszta się denerwuje"... żadnej wizyty przedadopcyjnej. Pewnie gdybym nie wyszła z pieskiem i wróciła jeszcze raz to facet by nie wpuścił bo po co? żeby sobie pooglądać?! Ale może to ekstremalna sytuacja.
A obecnie jestem po wizycie przedadopcyjnej u mnie w domu - chcę adoptować dogomaniackiego psiaka. I wydaje mi się, że to bardzo dobry zwyczaj te wizyty, bo ci co oddają psa mają rozeznanie do kogo piesek idzie, czy pasuje do domu, do rodziny, jacy są ludzie, jak reagują na psa a piesek na nich. Kawa, ciasto wręcz wskazane :lol: Pytania - czym będzie pies karmiony, jak dużo czasu nowy właściciel może spędzać z psem, czy w pobliżu jest dobry wet, itp.
A Ty chcesz przygarnąć psiaka?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...