Jump to content
Dogomania

Frisbee - jakie wybrać?


Ciapkowa.

Recommended Posts

[CENTER][LEFT]Mam ok.2-letniego kundelka. Myślę nad kupnem frisbee ;) Tylko JAKIE wybrać :
[CENTER]Trixie - [URL]http://www.allegro.pl/item936693889_frisbee_gumowe_18_cm_dla_psa_dysk_trixie.html#gallery[/URL]
[/CENTER]
[/LEFT]
- CS
- Soft
[LEFT]Uprzedzając pytanie Ciapek (tak się mój pies nazywa) nie miał zabawek, ale zawsze bez zabawek się super bawiliśmy. ;) 'Lubi' on gryźć i martwie się, że jak kupię Trixie to za raz będzie zniszczone :-( Nie wiem czy lepiej kupić twardego CS'a czy na początek miękkie Trixie? Trixie mi najbardziej odpowiada, ale.. nie wiem czy by nie pogryzł odrazu? ;)


[SIZE=1]ps. nie chcę kupować szmacianych..
[/SIZE][/LEFT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeśli pies lubi gryźć, to proponuję Hero Xtra lub Hero Sonic Xtra. To prawie niezniszczalne dyski. :) Sprawdziłam na sobie.

A na początek może gumowe frisbee. Jest miękkie, wytrzymałe i nadaje się do rollerów i przeciągania. Niestety kompletnie nie lata, więc jak przejdziecie do rzucania, proponuję zmianę dysku na bardziej profesjonalny.

Wszelakie tanie dyski i nylonowe, nylonowo-sznurkowe stanowczo odradzam. Na początek do rollerów i przeciągania są przydatne, ale potem spokojnie można się ich pozbyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...